Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Heroes Of The Storm (2015)

Bir moba ve sc-diablo-wc sever olarak (blizard sıçsa oynarım :d) ilk çıktığı 5-6 ay kaçırmadığım oynadığım oyun, bırakma sebebim oyundan sıkılmam değil oynadığım arkadaşlarımın bırakmasıydı. diğer mobaların aksine daha seviyeli bir ortamı olması, hero'ların tanıdık yüzler olması ve kartopu etkisinin daha az olması oyunu epey çekici kılıyor. Diablo 3 karakterlerine çok yoğunlaşılmış. başta Mephisto olmak üzere diablo 1 ve 2'deki karakterleri çıkartırlarsa tekrar başlayabilirim :D
(aşırı diablo fanıyım doğrudur)

Samuro ‘nun ki . Onu daha açmadım bile üstelik . Tyrael çıkaydı keşke.

Zaten hiç oynamayı düşünmediğim heroların çokça skini var. Oynadığıma çıksa şaşarım
Al benden de o kadar. Hoş güzel çıkan Skinler var özellikle Nova'm için çıkan Widowmaker (almayı düşünüyordum bir ara) çok hoşuma gitmişti. Ama genel olarak oynamayı düşünmediğim herolarda daha güzel skinler var :)

Oyunun en güzel tarafı kahramanların oynanışı eğlenceli, tüm lol karekterlerini toplasan bir Tracer etmez mesela :bilmem:

Favorilerim ;

Tyrael : Reisssss.
Artanis : çok sağlam karakter pasifi ile bayağı iş yapıyor
Greymane : assasin olarak oldukça kullanışlı karakter
Varian : söylemeye gerek yok hem tank hem savaşçı hem assasin buildi imkanı ile gerçekten oyundaki en güçlü karakterlerden biri . Twin Blade ile oyun taşıyor kendisi

Nefret ettiklerim ;

The Butcher: bu kadar aptalca bir karakter görmedim . Düz vuruşla %75 healt geri çekme nedir lan her boku eklemişler
Nova: sinek gibi mide bulandırıcı, sürekli kopya ile can sıkıyor
St. Morales: o nasıl healt vermek , support değil direk ölümsüzlük veriyor

Güzel oyun , ortam seviyeli , küfür yok, feeder yok . Oyunun sonuna kadar savaşıyor herkes LOL faciasından sonra ...

Son düzenleme:
Oyunda en büyük eksiklik item ve görevlerin çok fazla hayati önem taşıması. Takımda bir kişi başına buyruk hareket edince oyun direk bitiyor. Tek başına ne kadar iyi oynarsan oyna belirli bir sınırın var o sınırı da item ile kaldırabilirler şahsen, kimin iyi oynadığına item kombinasyonları ile belli olur (gereksiz skill kombinasyonları ile değil) Şuan için Blizzard eski kitlesini önemsemiyor daha çok yeni nesil kitleye önem verdiği için böyle kolay oynanabilir bir ortam sunmaları hiç hoşuma gitmiyor açıkcası.

Favorilerim ;

Artanis : çok sağlam karakter pasifi ile bayağı iş yapıyor
Greymane : assasin olarak oldukça kullanışlı karakter
Varian : söylemeye gerek yok hem tank hem savaşçı hem assasin buildi imkanı ile gerçekten oyundaki en güçlü karakterlerden biri . Twin Blade ile oyun taşıyor kendisi

Nefret ettiklerim ;

The Butcher: bu kadar aptalca bir karakter görmedim . Düz vuruşla %75 healt geri çekme nedir lan her boku eklemişler
Nova: sinek gibi mide bulandırıcı, sürekli kopya ile can sıkıyor
St. Morales: o nasıl healt vermek , support değil direk ölümsüzlük veriyor

Güzel oyun , ortam seviyeli , küfür yok, feeder yok . Oyunun sonuna kadar savaşıyor herkes LOL faciasından sonra ...
D.va nasıl ? Kanser ediyor adamı :artiz:

Oyunda en büyük eksiklik item ve görevlerin çok fazla hayati önem taşıması. Takımda bir kişi başına buyruk hareket edince oyun direk bitiyor. Tek başına ne kadar iyi oynarsan oyna belirli bir sınırın var o sınırı da item ile kaldırabilirler şahsen, kimin iyi oynadığına item kombinasyonları ile belli olur (gereksiz skill kombinasyonları ile değil) Şuan için Blizzard eski kitlesini önemsemiyor daha çok yeni nesil kitleye önem verdiği için böyle kolay oynanabilir bir ortam sunmaları hiç hoşuma gitmiyor açıkcası.
Blizzardın mantığı bu ama.İster wow oyna ister overwatch görev illa ki olacak.Mecbursun ama yeni nesile ayak uydurmayı.Onlar eskiler göre daha fazla oynuyor.Malum blizzard hayranı olanlar şuan 30 yaş ve üstü.

Blizzardın mantığı bu ama.İster wow oyna ister overwatch görev illa ki olacak.Mecbursun ama yeni nesile ayak uydurmayı.Onlar eskiler göre daha fazla oynuyor.Malum blizzard hayranı olanlar şuan 30 yaş ve üstü.
Yaptıkları politika olarak doğru bir karar işte insan bazen her şey para değil ya diyor. Warcraft III Dota oynadıysan demek istediğimi anlıyorsundur. Orada ki oynanış tarzı ile bu yeni nesil Dota ile (Heroes of the storm) arasında çok fark var. Ama eski oyuncuların çoğu sırf bu yüzden oynamıyordur diye düşünüyorum. Yabancı forumlarda da bunun örneğini çok gördüm. Ama yeni nesil daha çok tabi o yüzden herkesi memnun edemezler malesef. Eleştirel anlamda çok şey yazardım da neyse :D yıllardır bu oyunun çıkmasını bekledim ilk duyurulduğunda hatta item bile vardı ama sonra ne olduysa kaldırmışlar. Demem o ki yeni nesil oyuncular için kendilerinden bu kadar ödün vermeleri hiç yakışmayan hareketlerdi blizzarda. Ama sonuçta ticari bir kurum.

Yaptıkları politika olarak doğru bir karar işte insan bazen her şey para değil ya diyor. Warcraft III Dota oynadıysan demek istediğimi anlıyorsundur. Orada ki oynanış tarzı ile bu yeni nesil Dota ile (Heroes of the storm) arasında çok fark var. Ama eski oyuncuların çoğu sırf bu yüzden oynamıyordur diye düşünüyorum. Yabancı forumlarda da bunun örneğini çok gördüm. Ama yeni nesil daha çok tabi o yüzden herkesi memnun edemezler malesef. Eleştirel anlamda çok şey yazardım da neyse :D yıllardır bu oyunun çıkmasını bekledim ilk duyurulduğunda hatta item bile vardı ama sonra ne olduysa kaldırmışlar. Demem o ki yeni nesil oyuncular için kendilerinden bu kadar ödün vermeleri hiç yakışmayan hareketlerdi blizzarda. Ama sonuçta ticari bir kurum.
Ama dota ve lol tarzı oyun yapmak yerine daha farklı yol seçmişler ki bence çok güzeldi.2 senedir oynamıyorum da ilk başlarda oynadığımda lol-dota kötü geliyordu.Ayrıca yeni nesile yönelik değil bu,öyle olsa lol tarzı yada ilk dota gibi wow karakterleriyle bişiler yaparlardı.Şimdi tüm oyun karakterleri 1 arenada bence hoj oyun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık