Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Her Şeye Evet ama Yağmura...

@Provision

Dostum yeni kılıç benliğiyle tam anlamıyla bir kaynaşma yaşamış olacak. Herhal Shinigami-Hollow-Quincy-Fullbringer dörtgeninde full kapasite çalışacaktır diye düşünüyorum. Zira İchigo ancak o şekilde JB ile aradaki hayvani farkı kapatabilir. :)

Gelecek bölümü iple çekiyorum çıksada görsek şu zanpaktouyu aslında kısmende olsa belirli bir kalıbını gördük önceki gibi reiatsusunun şekillendirdiği bir kılıca benzemiyor düzenli bir şekli var sanki ayrıca shikai ve bankai modlarıda olacak acaba nasıl olacak bu 2 salınımda ve kendi iç dünyasına döndüğünde gerçek zangetsuyu görebileceğiz ama kubo alıştırdı bir kere jb gibi karizma birşey çıkacaktır yine.

@ kqkqkq1
Evet dostum ben ilgimi yanlış yere toplamışım.Banada hak vermelisin sürekli bir bit yeniği aradığımdan :)

@ Keyserav

Evet muhtemelen öyle olacak.Beklenti büyük umarım bu hafta dolu dolu bilgi verirde hevesimiz kaçmaz.Fullbringeri sadece gücünü geri getirmek için kullandı ve bir köşeye attı gibi duruyor Kubo.Aslında işte biraz tezatlık var.Quincy güçleri aktif olduktan sonra JB kayboluyor.Tam saçmalık asıl JB'nin güçlenmesi gereken zaman aslında şu an ^^ JB shinigami güçlerinin hepsini bastıramamıştı.Engelleyemediği parçasıyla dövüşüyordu ichigo.Yani aslında Shinigami güçlerinin,Zangetsunun bir parçasını kullandı.O zaman tanıdık bir sima çıkması çokta şaşırtıcı olmaz aslında Zangetsunun.Acaba kimdir?

@Provision

Yeni Zangetsu'nun annesi olduğunu bir an düşündüm de... Midem bulandı sanki :) Ama bu hafta herkes yeni Zangetsu'yu görmeyi bekliyor. Ben üç aşağı beş yukarı bu haftanın sayısını tahmin edebiliyorum. Geçen haftalarda gösterilmeyen kaptanlara bir geri dönüş, ufak bir Zaraki diyaloğu ya da İshida mümkündür... Bunun dışında ağzımıza çalınan bir parmak bal da yalan olacak ve Kubo yine trolleyerek son sayfada şaşıran bir İchigo gözüyle bir hafta daha bekleyin diyecek. :)

Biliyorum bir trollük yapacak.Ama içimden şaşırtmasını istiyorum.Ters köşe olmak istiyorum.Öyle yapmalı! Ama aklımada en ufak bir fikir gelmiyor ki :( Neyse belki yarın görürüz.

Birde işin şu kısmı var.Şu ana kadar kullandığı güçler hep Hollow güçleriydi,Kılıcıda aslında Beyazdı.Şimdi beyazı alıp dövmeye başladı 0. takımın çılgın demircisi.Ee o zaman nasıl olacak bu iş? Yeni kılıcı Shinigami güçlerimi yoksa Beyaz mı? Nedir yani çok karışık oralar aslında.
Dostum ben bilirsem orada kılıcı oluşturmak için senin deyiminle beyazı dövdü. Şuanda ichigo gerçek shinigami yani kısıtlanmış olan shinigami güçlerine kavuşacak.Zaten öncedende beyazın gücünü değil kendi kısıtlanmış shinigami güçlerini kullanıyordu.

bu hafta kubo bize nah zampaktou'yu gosterir. Adam sonunda guzel bir hikaye buldu diye sevindik bizi ters kose yapmaktan gozlerimiz rubik kupu'ne dondu...

zampaktou yu gösterir bence ama arkasından filan gösterir büyük ihtimalle. ama illaki gösterir sonuçta elinde baya bi malzeme var şu an, ki bleach şu 3-4 bölümle 1 numarayı alır gibi sıralamada. Elindeki malzemeler zangetsu, ishida, zaraki ve uraharaya kılıç doğrultan adamımız

zampaktou yu gösterir bence ama arkasından filan gösterir büyük ihtimalle. ama illaki gösterir sonuçta elinde baya bi malzeme var şu an, ki bleach şu 3-4 bölümle 1 numarayı alır gibi sıralamada. Elindeki malzemeler zangetsu, ishida, zaraki ve uraharaya kılıç doğrultan adamımız
1 numarayı alamaz bence heleki op deki son bölümde dof ve fujitoranın ortaya çıkışından sonra ama 2. sırayı alır. Naruto'da, Bleac'de sona yaklaşmasına rağmen bleach narutodan cok daha iyi gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık