Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] HBO'nun En İyi Dizileri

En iyisi hangisi ?

• The Sopranos

Kullanılan: 34 24.5%
  • The Wire

Kullanılan: 12 8.6%
  • True Detective

Kullanılan: 26 18.7%
  • Entourage

Kullanılan: 0 0.0%
  • True Blood

Kullanılan: 4 2.9%
  • Oz

Kullanılan: 48 34.5%
  • Boardwalk Empire

Kullanılan: 5 3.6%
  • Band of Brothers

Kullanılan: 15 10.8%
  • Six Feet Under

Kullanılan: 10 7.2%
  • The Pasific

Kullanılan: 1 0.7%
  • Diğer.

Kullanılan: 10 7.2%
  • Rome

Kullanılan: 8 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    139
Henüz ilk sezonunu izlemiş olmama rağmen OZ. Çok sürükleyici ve çarpıcı bir dizi. Bugün sırf 4 bölüm izledim.
Simon Adebisi ve Tobias Beecher der geçerim.

Bir de Augustus Hill var tabii.

Daha ilk bölümün sonunda dumur oldum. Dedim ki Dino Ortolani ana karakter. Sonra baktım ki zamanının Game of Thrones'uymuş.
Diğer sezonları izledikçe daha fazla OZ diyeceksin.
20 yıl oldu hala yanına yaklaşan yok bu dizinin.
Ben bir de yanında Six Feet Under'ı koyarım. :)

Simon Adebisi ve Tobias Beecher der geçerim.

Bir de Augustus Hill var tabii.

Daha ilk bölümün sonunda dumur oldum. Dedim ki Dino Ortolani ana karakter. Sonra baktım ki zamanının Game of Thrones'uymuş.

Ben bir de yanında Six Feet Under'ı koyarım. :)
Dino'ya gıcık olmuştum. Beecher'ı çok iyi işlemişler ya, adama hem acıyor hem üzülüyorum. Çok entelektüel, potansiyelli ve düzgün bir adam. Nazi'nin elinde oyuncak oldu. :(

Umarım öldürür ileride.

Dino'ya gıcık olmuştum. Beecher'ı çok iyi işlemişler ya, adama hem acıyor hem üzülüyorum. Çok entelektüel, potansiyelli ve düzgün bir adam. Nazi'nin elinde oyuncak oldu. :(

Umarım öldürür ileride.
Beecher seni çoook şaşırtabilir ileride. İyi insan ama çok şeyler yaşıyor.

Oz'un konusunu açacağım ben forumda bir ara üşenmezsem.

Six Feet Under, The Pasific, True Blood ve Entourage izlemedim.
Diğer kalanlar içinde seçim yapması zor. Hepsinin tadı ayrı. Ama illa seçecek olsam The Sopranos derim.

En iyisini bilmem de the wire kadar gerçekçisi varsa söyleyin izleyelim :D Dizide yanılmıyorsam hiç müzik bile çalmamıştı. Ama kesinlikle sürükleyici bir dizi değildi bana göre.

Edit; belki de gerçekçi olduğu için sürükleyici değildir :)

Sadece Entourage'ı izlemedim. Hepsinin yeri ayrı, oy vermesi zor. True Blood hariç. HBO'yu geçtim, dizi tarihinin gelmiş geçmiş en çöp dizilerinden biri. Oz'un idam sahneleri çok etkilemişti beni. The Wire son sezona doğru bozmaya başlamıştı. Six Feet Under insanı ciddi manada depresyona sokabilecek bir yapım, bu da ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor bence. Boardwalk Empire'ı bitirmeye kararlıyım ama çok yavaş dizi.

En iyi sezona sahip olan True Detective, tüm diziyi ele alarak cevap verecek olursam Oz, The Wire ve Six Feet Under arasında gidip geliyorum. SFU diyorum.

Oz'u bitek ben beğenmedim galiba daha ilk sezondayım belki ondandır.Sırf şu beecher ne yapacak diye izliyorum.Diziyi sara sara izlememek için kendimi zor tutuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık