Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] HBO'nun En İyi Dizileri

En iyisi hangisi ?

• The Sopranos

Kullanılan: 34 24.5%
  • The Wire

Kullanılan: 12 8.6%
  • True Detective

Kullanılan: 26 18.7%
  • Entourage

Kullanılan: 0 0.0%
  • True Blood

Kullanılan: 4 2.9%
  • Oz

Kullanılan: 48 34.5%
  • Boardwalk Empire

Kullanılan: 5 3.6%
  • Band of Brothers

Kullanılan: 15 10.8%
  • Six Feet Under

Kullanılan: 10 7.2%
  • The Pasific

Kullanılan: 1 0.7%
  • Diğer.

Kullanılan: 10 7.2%
  • Rome

Kullanılan: 8 5.8%

• Kullanılan toplam oy
    139
Foruma üye olduğum günden bu yana karar vermekte en çok zorlandığım konu bu oldu.

Biri hariç(Boardwalk Empire) tüm dizileri izledim. Çöp dizi True Blood ve orta seviyede bir dizi olan Entourage’yi saymazsam listedeki dizilerin hepsi benim favorilerim arasında yer alıyor.

İlla bir seçim yap derseniz, Six Feet Under ve Band of Brother serilerini seçerim herhalde..

...

Yıllardır oy verdiğim tüm anketlerde harcadığım eforun toplamı kadar eforu bu konu için sarfetmiş olabilirim.

Son düzenleme:
The sopranos, Oz, Band of brothers, Baordwalk empire izlemedin.

The wire (2.sezon sona doğru) True blood (1.sezon'da) bıraktım dayanamadım. Hele True blood baya çöp dizi.

True detective 1.sezon efsane 2.sezon kötü değildir oda epey iyidir fakat ilk sezon o kadar iyiki 2.sezon insan bekletiyi yükseltiyo o yüzden hayak kırıklığı yaşıyosun.

Entourage diğerlerine göre düşük kalır.

Sex feet under dizi vasat sezon finalleri ve finali çok iyi.

The sopranos izlemedin fakat tarihin en iyi dizilerinden sayılır bir çok otoriteye göre.

İzlediklerim adasındaki sıralamam;
1-Oz
2-Band Of Bro
3-The Wire
4-Tru Dedective
5-Sopranos
6-Boardwalk Empire 7-8 bölüm izleyip bırakmıştım konusu acayip yavaş ve ağır ilerliyor. Daraltmisti beni.

Listede Westworld yok ama oda çok sağlam bi dizi bence. Antony amca oyunculuğunu konuşturuyor

Foruma üye olduğum günden bu yana karar vermekte en çok zorlandığım konu bu oldu.

Biri hariç(Boardwalk Empire) tüm dizileri izledim. Çöp dizi True Blood ve orta seviyede bir dizi olan Entourage’yi saymazsam listedeki dizilerin hepsi benim favorilerim arasında yer alıyor.

İlla bir seçim yap derseniz, Six Feet Under ve Band of Brother serilerini seçerim herhalde..

...

Yıllardır oy verdiğim tüm anketlerde harcadığım eforun toplamı kadar eforu bu konu için sarfetmiş olabilirim.
Sopranos derim bende Band of Brothers'ı çok beğenmemiştim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık