Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Kış nezlesi. Sıcacık battaniyenin içinde, sıcacık ballı nane limonlar.. Çok zevkli bir şey :D

Her işi aksi gidip sevilen birisi olmak mı, yoksa her işi tıkırında olup sürekli hakir görülmek mi?

İlk kısımdayım sanırım ben aksilikler içerisinde yaşıyoruz harbi. Diğer kısmı hiç yaşamadım. 2 düşmanım oldu hayatım boyunca. Halimden memnunum valla, aksilikler insana öğretiyor bir şeyleri diye düşünüyorum.

Sabah kahvaltısında evinde sadece sıcak kola var ve susadın içer misin?(bu soru şu an çok önemli :d)

İlk kısımdayım sanırım ben aksilikler içerisinde yaşıyoruz harbi. Diğer kısmı hiç yaşamadım. 2 düşmanım oldu hayatım boyunca. Halimden memnunum valla, aksilikler insana öğretiyor bir şeyleri diye düşünüyorum.

Sabah kahvaltısında evinde sadece sıcak kola var ve susadın içer misin?(bu soru şu an çok önemli :d)
İçmem. Kola içmiyorum ben.

Hayatından birini çıkarma ihtimalin olsaydı kimi çıkarırdın? Yani o olmayacak bir daha. Bir nevi yok olmasını kastediyorum.

İçmem. Kola içmiyorum ben.

Hayatından birini çıkarma ihtimalin olsaydı kimi çıkarırdın? Yani o olmayacak bir daha. Bir nevi yok olmasını kastediyorum.
Eski kız arkadaşım veya eski en yakın arkadaşım olabilir :(

Bu arada yok olacağı hsfixamdaki hatıraları falan da yok olacak şeklinde algıladım. Yoksa yok olup olmamaları umrumda değil.

Nicki en güzel mod hangisi?

Çekmiyor ama kitap okumaya yeni başlamış ergenlerin ilgisini çekebilir retro sattırıyor.

Bi kitap yazmak isteseydin adı ne olurdu?

Türüne göre değişirdi mesela polisiye bir kitabın ismini "tül beyazı" yapabilirsin ama fantasy'de olmaz. O yüzden genel bir isim düşüneceğim ve "Ananas" koyacağım kitabın ismini. Polisiyede dava ismi, fantasy'de de ana kahramanın lakabı yaparım..

Çok güçlü bir ananası anlatan bir kitabı okur muydun?

Türüne göre değişirdi mesela polisiye bir kitabın ismini "tül beyazı" yapabilirsin ama fantasy'de olmaz. O yüzden genel bir isim düşüneceğim ve "Ananas" koyacağım kitabın ismini. Polisiyede dava ismi, fantasy'de de ana kahramanın lakabı yaparım..

Çok güçlü bir ananası anlatan bir kitabı okur muydun?
Hayır.

Mutlak Dünya barışı uğruna tüm aileni ve sevdiklerini katleder miydin?

Ben yapmazdım. Kendi istekleri bu olsaydı da yapmazdım, bencillikten değil. Barış için bu fedaya gerek varsa lanet olsun öyle barışa. Canlı veya cansızların fedasına değil görüşlerin fikitlerin dayatmaların fedasına ihtiyaç var. Zihinleri kafeslerinden azad etmek lazım.

Bir sivri sinek olsan kimin kanını emmek isterdin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık