Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Geçen seneyi değiştirmek isterdim , başlangıçtan sonuna kadar...

Yerli diziler mi yabancı diziler mi? Neden?
Yabancı. Nedeni çok basit aslında. Yerli diziler hep birbirine benzer. Konusu ya aşk ya da mafyadır. Maalesef bizim filmleri ve dizileri denetleyen malum kurumun da etkisi çok. Süre de çok önemli bir etken. Yabancı diziler genellikle tatmin edici ve kısa olur. Yerli diziler ise saatlerce sürer ve tatmin de etmez.

İdolün kim?

Yabancı. Nedeni çok basit aslında. Yerli diziler hep birbirine benzer. Konusu ya aşk ya da mafyadır. Maalesef bizim filmleri ve dizileri denetleyen malum kurumun da etkisi çok. Süre de çok önemli bir etken. Yabancı diziler genellikle tatmin edici ve kısa olur. Yerli diziler ise saatlerce sürer ve tatmin de etmez.

İdolün kim?
Oktay Sinanoğlu.

Daha önce sordum ama cevap vermediler bir daha soruyorum, hayatta "İyi ki yapmışım." dediğin bir şey.

Oktay Sinanoğlu.

Daha önce sordum ama cevap vermediler bir daha soruyorum, hayatta "İyi ki yapmışım." dediğin bir şey.
Büyük çaplı bir karar yok, ama iyi ki kurgusal yapımlarla yakından ilgileniyorum diyebilirim sanırım. Hayatımda kendimle ilgili sevdiğim nadir şeylerden.

İnsan her şeye rağmen pozitif kalabilir mi?

Büyük çaplı bir karar yok, ama iyi ki kurgusal yapımlarla yakından ilgileniyorum diyebilirim sanırım. Hayatımda kendimle ilgili sevdiğim nadir şeylerden.

İnsan her şeye rağmen pozitif kalabilir mi?
Kalamaz. İnsan sonuçta nereye kadar dayanabilir ki?

İngiliz senarist Karla Marie Sweet'in çernobil dizisinde neden siyah oyuncu yok demesinden daha saçma bir şey var mı? Varsa ne?

Saçma.
Tarihi olayın bilmemesi ve düzenli araştırmaması uzerine ortaya cikmis gereksiz bir iddia. O olayda sadece bir siyah varmış. Olmasa da olabilir bunun ırkçılıga baglanmasi gereksiz bir polemik olusturulmasidir.

Seni kizdiracak bir sey soyle?

Saçma.
Tarihi olayın bilmemesi ve düzenli araştırmaması uzerine ortaya cikmis gereksiz bir iddia. O olayda sadece bir siyah varmış. Olmasa da olabilir bunun ırkçılıga baglanmasi gereksiz bir polemik olusturulmasidir.

Seni kizdiracak bir sey soyle?
Yukarıda yazıldığı gibi elemanların "Yav bunda neden zenci yok." diyerek gereksiz drama kasmaya çalışıp boş konuşması sayılabilir.

Son zamanlarda seni mutlu eden haber nedir?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık