Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Tahmin ettiğim gibi Monet pek tutulmayan ve düşünülmeyen bir nakama. Astrolog oluşu kafamda büyük bir + oluşturdu. Sonrasında onunla ilgili bir ipucu bende bulamadım. Sadece kardeşi Sugar denizciler tarafından yakalanan grup içinde yoktu. Tek noktası bu. Baby5 gibi biri ile de birleşmedi ve Sugar tek başına durabilecek biri değil bence. Monet'e giden tek yol buydu. Bu da Monet için yeni tayfa üyesi olasılığını çok düşürüyor. Bu konuda haklısınız. Dediğim gibi tavşanın luffy - chopper - usopp zıpır grubuna çok uyum sağlayan biri olması da gözden kaçmıyor
Sugar'ın Monet'in kardeşi olduğuna dair bilgi geçiyor mu yoksa teori mi? Ben hatırlayamadım da.

Kanımca Jinbei zaten katıldı gibi. Logia yeteneğine sahip birinin gelmesini isterim açıkçası ama kim olabilir diye düşünüyorum.

Caesar çok renkli karakter ama çok kötü işler yaptığı için tayfanın içine sinmez. Monet iyi olurdu ama kalbi şişlenen birinin yaşama ihtimali One piece evreninde bile mümkün olmamalı.

Bu saatten sonra yeni bir üyeyi düşünmek de zor geliyor böyle bir tayfaya.
Aslında ben Carrot taraftarı da değilim. Ama Sezar salatası gelip zaten laşka olan ortamı daha da laşkalaştıracaksa tavşan daha mantıklı. Zaten Jinbei de gelince tayfa full erkek olacak. Bayan bir karakter olmadı iyi olur. Öte yandan Minkler konusunda da haklısın. Her türlü destek verecekler bize ama dediğim gibi Carrot'u da istemiyorum ya kendimi kandırmaya çalışıyorum işte :)

Aslında ben Carrot taraftarı da değilim. Ama Sezar salatası gelip zaten laşka olan ortamı daha da laşkalaştıracaksa tavşan daha mantıklı. Zaten Jinbei de gelince tayfa full erkek olacak. Bayan bir karakter olmadı iyi olur. Öte yandan Minkler konusunda da haklısın. Her türlü destek verecekler bize ama dediğim gibi Carrot'u da istemiyorum ya kendimi kandırmaya çalışıyorum işte :)

ahahah sende bendensin. baktık Monet olmuyor. Marco gelsin dertler bitsin! Kedi onu alabilicek mi bakalım

Artık isimler önemli değil benim için. Kim geliyorsa gelsin ama yeter ki korkak olmasın. Tayfada ağlayan yeterince çok kişi var zaten.

Doğru karakterde kişiler gelecekse tayfanın elbet yeni üyeye ihtiyacı var. Zayıf ve eksik durumdalar ne de olsa.

Kral

Bu arc kişi tayfaya katılacak 1.tavşancık 2. Jinbei.CC katılmaz diye düşünüyorum belkide katılabilir bakacağız...

Tayfanın beceri anlamında dümenci dışında birine ihtiyacı yok. Bu yüzden jinbei kesin bence. Öte yandan carrot un mink kabilesi ile birlikte müttefik olacağını düşünüyorum. Ceaser aşırı faydalı olur fakat tayfanın kabul etmemesi gereken biri. Bahanesi de yok çocuklara yaptığı şey ortada. Luffy senin yüzünü bir daha görmek istemiyorum dedi adam için. Şu adamın tayfaya gelmesi Croco ile aynı saçmalıkta olur. Bonney benim favorim o kesin gelecek. Hem nova hem de hükümet hakkında bilgi sahibi olabilecek biri. İçerden biri yok henüz tayfada. Faydalı olur diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık