Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nın Mevcut Gücü

• Konbuyu başlatan Mamikalp
  • Başlangıç tarihi

Luffy Kaido'yu şu anki haliyle yenebilir mi?

• Kolayca yener

Kullanılan: 4 3.7%
  • Zar zor yener

Kullanılan: 14 12.8%
  • Ucu ucuna yenilir

Kullanılan: 11 10.1%
  • Birşey yapamadan yenilir

Kullanılan: 68 62.4%
  • Orta zorlukta yener

Kullanılan: 0 0.0%
  • Orta zorlukta yenilir

Kullanılan: 12 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    109
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bir şey yapamadan yenilir demek acımasızlıktır, insafsızlıktır!

Yahu KKG çaksa Kaido savunsa bile herhalde etkiler. İnsafsızlık yapmayın!!!! :/
KG işlemeyen canavar var, KKG işlemeyen canavar da olabilir. Malum "100 canavar Kaido" lakabı. Aynı zamanda en güçlü canlı. 10 bin metreden atlıyor bir sey olmuyor adama. Anormal bir fiziği var. B.hakisi de muazzamdir muhtemelen. Savunmasız yakalarsa bence de işler ama o.haki ile sezdiginde bilemem.

Misal karşı saldırı yapabilir. Garp vs Cinsao'da ikisi de saldırıyor daha güçlü olan eziyor Kaido KKG'ye yumruk atsa ezer mi bilmem ama ezileceğini de sanmam. Luffy bu arc bence amiral seviyesi olduğunu tahmin ettiğim Vinsmoke aile reisini dövüp lvl atlayacak. Ya yeni teknik cikaracak ya da göstermediği tekniklerini gosterecek.

KG işlemeyen canavar var, KKG işlemeyen canavar da olabilir. Malum "100 canavar Kaido" lakabı. Aynı zamanda en güçlü canlı. 10 bin metreden atlıyor bir sey olmuyor adama. Anormal bir fiziği var. B.hakisi de muazzamdir muhtemelen. Savunmasız yakalarsa bence de işler ama o.haki ile sezdiginde bilemem.

Misal karşı saldırı yapabilir. Garp vs Cinsao'da ikisi de saldırıyor daha güçlü olan eziyor Kaido KKG'ye yumruk atsa ezer mi bilmem ama ezileceğini de sanmam. Luffy bu arc bence amiral seviyesi olduğunu tahmin ettiğim Vinsmoke aile reisini dövüp lvl atlayacak. Ya yeni teknik cikaracak ya da göstermediği tekniklerini gosterecek.
Kaido- Lucci
Dof- Blueno

Sanki yapılacak dövüşler bu dövüşlere benzeyecek gibi geliyor bana.
G4 Dof'a fazla geldi. G2 Blueno'ya fazla gelmişti. G3 kullanmamıştı. G5(tahminim) kullanmadı Luffy.
Luffy G2 ile Lucci ile dövüşebiliyordu ama denk gidiyordu. G3 falan kullanmıştı aralarda. Kaido' da G4 süresince dövüşebileceğini düşünüyorum. Dövüşemezse zaten garip olur bence.

Dof'u ezen geçen hız, güç Kaido'ya ayak uyduramayacaksa mantık hatası olur bence.

Ama dediğim gibi bir şey yapamadan yenilir demek acımazsızlık. O kadar da değil yani. Bir şey yapamazsa köyüne geri dönmesi gerekir.
Anketin seçenekleri olmamış millet de o seçeneğe yüklenmiş Kaido'yu güçlü gördüğü için.

Kaido- Lucci
Dof- Blueno

Sanki yapılacak dövüşler bu dövüşlere benzeyecek gibi geliyor bana.
G4 Dof'a fazla geldi. G2 Blueno'ya fazla gelmişti. G3 kullanmamıştı. G5(tahminim) kullanmadı Luffy.
Luffy G2 ile Lucci ile dövüşebiliyordu ama denk gidiyordu. G3 falan kullanmıştı aralarda. Kaido' da G4 süresince dövüşebileceğini düşünüyorum. Dövüşemezse zaten garip olur bence.

Dof'u ezen geçen hız, güç Kaido'ya ayak uyduramayacaksa mantık hatası olur bence.

Ama dediğim gibi bir şey yapamadan yenilir demek acımazsızlık. O kadar da değil yani. Bir şey yapamazsa köyüne geri dönmesi gerekir.
Anketin seçenekleri olmamış millet de o seçeneğe yüklenmiş Kaido'yu güçlü gördüğü için.
Dediğim gibi açık bulursa hasar verir bence. Hiçbir şey yapamaz demek bence de mantıksız. Amiral seviyesi guc g4. Ama sen savunma yapsa bile işler dediğin için yazdım onları. Islemeyebilir.

Valla g5 olsa ve daha guclu olsa bence kullanirdi. Zaman kısıtlı, rakip de dayanıklı aç g5'i ye. Ama farkli g4 teknikleri olabilir. Olmasa da olacaktir veya ışte g5 acacaktir ama bir basamak daha lazim Kaido öncesi.

Sanji 2 yıl eğitim aldığı yerde emperio ivankov kendi Adasındaki 90 kamakka gizli teknik kağıt vardı onu almaya çalışıyordu sanji sanjiden bu sene birden fazla teknikle karşılaşacağız diye düşünüyorum

Konu hasır şapka tayfasına gelince
Nami, usopp, chopper tayfadaki en korkak karakterler artık bunların korkmadan savaşmalarını istiyorum. Oda bu karakterleri ileriki yıllardamı geliştirecek yoksa sürekli böyle kalacak kafadaki sorular bu yönde korsanlar kralı tayfası üyeleri korkusuz olmasını beklerken sogeking korkması yasoopp hakaret geliyor :D

Ucu ucuna yenilir de olmaz , bişey yapamadan yenilirde olmaz arasında bir şık yok bu yüzden şimdilik kolayca yener diyeyimde fanlık olsun :D

Edit: Ula 2 oy nedir neredesiniz luffyciler ezdirmeyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık