Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Haki kullanması onu ön sıralara taşımaya yetmiyor bence. Ancak zaman gösterir, değişebilir, mümkün. Diğer yandan zayıflıktan kasıt başka bir şey de olabilir.
Ben sanmıyorum değişiklik yapmıştır.Denizlerin en cesur savaşçısı olmak isteyen ve amacına ulaşacak adamı tayfanın en zayıfı yapması zor bana göre.Ha yaparsa da çıta çok fazla yükselmiş demektir Chopper vs diğerlerinin seviyeleri çok uçacaktır burada yazılanlar gibi olmaz o zaman.

Luffy - KK

Zoro - Amiral yonkou arası

Sanji - Amiral

Jinbei - Şimdiki halinin biraz daha üstü

Franky - Cracker'a yakın bi gücü olur az veya çok

Usopp - Bunun seviyesi çok belirsiz olur, keskin nişancıları ayrı kefeye koymak lazım.

Brook - Şimdiki halinin bir iki tık üstü olur.

Gerisi önemsiz.

Ya bilmiyorum, bu seviyeler bana artık çok abartı geliyor. Luffy tamam aldı başını gitti ama diğerleri? Sanji ne zaman amiral seviyesine gelecek. Artık seri sonlarına vardık neredeyse. Big Mom'a geldik yau. Ne zaman bu kadar güçlenecek bunlar? Nasıl bir power up alacaklar? Zaman atlaması yapılmazsa bütün bunlar bana çok saçma geliyor.

O yüzden mi haki uyandıran 4. tayfa üyesi yapmış ? Canavar üçlüden sonra ilk kullanan kişi olarak.10 senede kim öle kim kala dünya değişiyor herkes gibi.
Hep öyle kalacak dedi ha sen ben mangakadan daha iyi biliyorum diyorsan o başka.Ayrıca haki uyandırsa ne olacak daha dürüst kullanamıyordur bile önce geliştirmesi lazım mesela Franky de haki yok ama Usoppu dayak manyağı yapar tayfada hakiyi önce ortaya çıkardığı değil kullanması ve gücü önemli.

Usop en güçsüzden kasıt fiziksel olarak çoooooooooooook büyük ihtimal. Lakin usop fiziksel dövüşmediği için bir önemi yok tabiki. Tayfanın en sağlam adamlarından biridir nişancılık önemlidir. Ayrıca taiktiksel adamdır. Savaşları taktikle kazanan birisine en güçsüz demek fizikselden başka bişey değildir bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık