Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka İttifakı vs. Koca Ana Korsanları

Böylesi Bir Senaryoda Durum Ne Olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    59
Law-Jinbei-Zoro üçü de bence Kata ile versus atabilir. Üçü de kazanamaz ayrı ama, üçü de güçlü isimler. Law'u Dof'a göre yorumlamak yanlış, çünkü adam orada hep handikaptaydı.
Zoro'nun hiç şansı yok.
Jimbei'nin kazanması mümkündü ama Katakuri'nin geleceği görmesi ciddi problem. Bir şey diyemiyorum.
Law'ın şansı ise meyvesinin ona sağladığı imkan.

Bence sürekli bir taraf kazanmaz bu yarışta. Bazen Katakuri daha hızlı olur, bazen Law.
Ve Law çok zeki bir adam. Katakuri değil demiyorum ama bize zekasını ön plana çıkaran bir sahne verilmedi o yüzden Law'dan daha zeki olduğunu sanmam.

Böyle olunca da ilginç bir fikir oluyor işte ikisinin savaşı. Bir ton senaryo yazılabilir.
Haklısın aslında.Law bir fırsat bulsa sağlam hasar verecek teknikleri var.Adamın meyve çok op geliyor bana.Yani dövüşürken ne yapacağını kestiremiyor insan çünkü her türlü kurguya gidecek bir yetenek var adamda. Yine de Law +bir kişi daha Kata'yı alsa bile geri kalan adamları bizimkilerin alabileceğini sanmıyorum.

Zoro'nun hiç şansı yok.
Jimbei'nin kazanması mümkündü ama Katakuri'nin geleceği görmesi ciddi problem. Bir şey diyemiyorum.
Law'ın şansı ise meyvesinin ona sağladığı imkan.
Zoro öyle dayakla inmez. Kesip biçmek lazım. Devasa tatsumaki ve slashları katakuriyi zorlar. Logia değil katakuri. Bodoslama dalamaz.

Bir tek Katakuri ile olacak iş değil. Onun dışında zorlayacak rakip görmüyorum 1v1lerde. Katakuri'ye iki kişi ayırsalar da diğerleri kazanabilir, en azından tutabilir.

Zoro+Jimbei=Katakuri,Law-Daifuku,kavendiş-Owen,Usopp-Tamago,Furanki-Perospero

Brule+Amande boşta kalıyor

Sadece Zoro ve Law tarafını şanslı görüyorum.Güzel senaryo, bizimkileri öldürmüşsün:alkis:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık