Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hasır Şapka Filosu Harekete Geçer mi?

Filo Wanoya gelir mi?

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
Yanlış hatırlamıyorsam Ace öldüğünde kağıt yanmaya başlamıştı. Ölünceye kadar sağlamdı.
Yok hapisteyken yanmaya başlamıştı diye hatırlıyorum.
Luffy'nin peşinden gidip ciddi bir savaşa girseler telef olurlar.

Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri'ne döner. Bunlarda da pek çap yok. Gelmezler diyorum.
Kadirim can kuşum, Oda baya baya her biri güçlenecek ve tarihe kazınacak bir iş yapacaklar falan demiş. O yüzden küçümseyemiyorum ben bu kadar.

Kadirim can kuşum, Oda baya baya her biri güçlenecek ve tarihe kazınacak bir iş yapacaklar falan demiş. O yüzden küçümseyemiyorum ben bu kadar.
Efsane Wb Korsanları bir tane amirale yetemiyor. 😐 Ne kadar guclenecekler bakalım göreceğiz. 🤔

Muhtemelen savaş sonrasına yetişirler. Ki o savaş sonrası tam anlamıyla ''avın'' başladığı an olur. Çünkü korkulan olmuş Luffy'nin meyvesi uyanmış ve kaido yenilmiştir. Herkes ölü gibi yorgun olduğu an hükümetin her şeyiyle saldırdığı an olacaktır. Bu sebeple yakında görünmeyen ama istendiğinde olaya dahil olabilecek gemiler getirdiğini düşünüyorum hükümetin. Çünkü ne olursa olsun çok büyük bir olay dönüyor şu an Wano'da. Luffy savaşı kazandığı an infial olacaktır ve harekete geçeceklerdir. Çünkü bu tayfa dinlenip tekrar güçlendiğinde artık önünde doğru düzgün engel kalmıyor. Bunu engellemek isteyecektir hükümet ve tam da bu sırada Luffy'nin gerçek gücü yani müttefikleri ortaya çıkacaktır.

Değer veriyordur hala bu adamlara ki bence güzel karakterlerdi. Cavendish'in ve Hakuba'nın hakkını vermesi lazım. Bu adam güzel bir dövüşü hak ediyor :D

Dressrosa'da bu adamlar rakiplerini çok kolay yendiler. Hele Sai ve Cavendish kimseye zorlanmadı bile. O arc için ve düşmanlar için güçlü kaçıyorlardı baya.

Sabah ben açacaktım başlığı, tüh :D

Edit : fikrimi de yazayım madem.

Luffy'nin yaşam kartı hemen hemen sonuna kadar bitti zaten suya düştüğü vakit, Polar Tang'daki tayfa tarafından kurtarılmadan hemen önce. Bunu görenlerin o vakit yola çıkmış olmaları lazım yani.
Birkaç bölüme de ortaya çıkıp, Wano önünde konuşlanan Donanma gemilerine bombardımana başlarlar :mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık