Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Haoshoku Haki

Sabo tüm arenayı yok ederken geride bir insanın üzerinde durabileceği kadarlık bir çember bırakmaya özen gösteriyor. Tüm alanı yerle bir eden bir sardırının, uygulandığı merkez bölgesinde hasara yol açmaması olası bir durum değil. Tahminimce böylesi bir durumun meydana gelmesini sağlayan asıl etken Sabo'nun uyguladığı B.Haki türünün özel bir sardırı türünden kaynaklanıyor.
Çekirdek, öz, derun... her neyse adını siz koyun.

Nasıl ki H.Haki'nin ileriki safhalarında güç uygulanma bakımından tehdite karşı seçilebilir bir nitelik kazanılıyorsa B. Haki'nin de ilerki safhalarında uygulanma alanı bakımından seçici bir nitelikte olduğunu düşünüyorum.
Ya da ikisinin kombinasyonu olabilir.

Doğru ama benden alıp geliştirmen benim söylediğimi yanlış yapmaz ki :D
yanlıs demedimki mehmetim :D arada konular arası sıklet farkı var dedim. ;) aslında hava teorisi ilk arishiterunun konusuydu ben onla konustuktan sonra actım. sonra konular silindi. hatta hatırlarsın, en cokta hasırsapkanın rogerın oldugunu tahmin ettigim konum gitmiştide ona üzülmüştüm.geceninde bir sürü güzel analizi vardı... onlarda gitmişti.

neyse en azından konular saglam bunada şükür edelim bence :D

Roronoa Zoro

yanlıs demedimki mehmetim :D arada konular arası sıklet farkı var dedim. ;) aslında hava teorisi ilk arishiterunun konusuydu ben onla konustuktan sonra actım. sonra konular silindi. hatta hatırlarsın, en cokta hasırsapkanın rogerın oldugunu tahmin ettigim konum gitmiştide ona üzülmüştüm.geceninde bir sürü güzel analizi vardı... onlarda gitmişti.

neyse en azından konular saglam bunada şükür edelim bence :D
Öyle Arishiteru-sama'nın Hava-Dragon teorisi başkaydı. Ama anlatmak bana düşmez. Yazık oldu onca konuya katılıyorum.

H.haki zaman hariç doğayı kontrol altına alabilen bir güç çıkacak.

Masterları zamanı bile manipüle edebilecek, bunu yapabilen çok fazla kimse yok.

Shanks ve Kaidı garanti, Yonko olmayıp yonko gücünde çıkacak 1-2 kişi daha göreceğiz, bunlar h.haki master çıkabilir.

Luffy bu mertebeye final arc'ta gelebilecek, doğal olarak o zaman lazım olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık