Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangisine Katılırdınız?

Hangisine katılmak isterdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Mihawk'un yanına kesinlikle gitmezdim. Mihawk yanında birini istemez ki zaten niye yanına gideyim. Ayak bağı olurum anca, hem de kendimi çürütürüm. Zamanımı öldürürüm. Boş iş.

Denizcilerle olmazdım büyük ihtimalle, macera yok, eğlence yok. Kutsal Ejderlere de gıcığım zaten. Kirli defterler var hükümette. Gerek yok.

Devrimciler olabilirdi ama yine tempo bi tık daha düşük korsanlara göre devrimcilerde. Zaman zaman ilgilerini çeken örgütsel konulara kafalarına göre el atıyorlar. Bir de büyük planları var dünya hükümeti üzerine uzun vadede. O kadar bekleyemem. Yarınımız bile garanti değil. Full aksiyon lazım.

Yonko'lardan olurdum herhalde. Daha spesifik olmak gerekirse ideal sahibi, amaçları olan, vicdan sahibi, takım olma duygusu kuvvetli, ve insanlık için kötü emelleri olmayan bir tayfa ile olmak isterdim. Hasır Şapkalar olur, Karasakal Korsanları olur, ya da Shanks Tayfası da eğlenceli olabilirdi ama şu Shanks'ın hükümetle ilişkisini bi bilsek... Ondan sonra net karar verebilirim. Big Mom ya da Kaido ile müttefik olmazdım.

Forumda o kadar gömülen Mihawk, sığınma yuvası olmuş hayret :gamyon:
Yonko'lardan olurdum herhalde. Daha spesifik olmak gerekirse ideal sahibi, amaçları olan, vicdan sahibi, takım olma duygusu kuvvetli, ve insanlık için kötü emelleri olmayan bir tayfa ile olmak isterdim. Hasır Şapkalar olur, Karasakal Korsanları olur, ya da Shanks Tayfası da eğlenceli olabilirdi ama şu Shanks'ın hükümetle ilişkisini bi bilsek... Ondan sonra net karar verebilirim. Big Mom ya da Kaido ile müttefik olmazdım.
Naniii

Kriterlere uyuyor bence, problem yok.

İdealleri var, amaçları var, tayfa olarak birbirlerine bağlılıkları iyi. Karasakal Korsanları'ndan bir üyenin bir diğerini, ya da tayfayı satacağını düşünmüyorum açıkçası. Teach epey akıllı bir karakter. One Piece evreninin gerçeklerinin oldukça farkında. Hatta güç sahibi olmadan önce de farkındaydı (Pre-Skypiea / Mock Town).

Eğer Yami Yami no Mi için tayfasından birini öldürmesi olayını kastediyorsanız ben bunun abartıldığını düşünüyorum. Hedefi uğruna karşısına kim çıkarsa çıksın gözünü kırpmadan ezip geçebileceğini gösteren bir kararlılık örneği olarak görüyorum bu olayı. Aslına bakarsanız Luffy de böyle değil mi? Korsanlar Kralı olmak uğruna bir gün çok sevdiği ve borçlu olduğu Shanks'a karşı dövüşmesi gerekirse ne yapacak? Tabii ki dövüşecek, kendi de söylüyor zaten bunu. Yola devam etmesi için öldürmesi gerekirse öldürecek de hatta.

İnsanlık için kötü emelleri yok, bundan kastım şu; seride gördüğümüz sıradan korsanlar gibi uğradıkları köylerdeki masum insanları boş yere katletmiyorlar. Ya da efendime söyleyeyim bir Croco olsun, ya da bir Doffy olsun, bu karakterler gibi arkaplanda çevirdiği insanlık uğruna kötü emelleri yok. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Bence hedef yolunda her şey mübahtır aga.

Hawkins gibi adamın Kaidoda yaşama şansı %20 30 bir şeydi

Big Mom kendi çocuklarını yiyen biri

Teachin zayıf Bonneye ne yaptığı ortada. Kız degilsen Teache kadın ya da fazlaca güçlü degilsen zor

Anca Shankste, WBde rahat edersin yonkoda. Onlarda da Rockstar gibi hadi oğlum dünyanın en güçlü adamına mesaj yolla diye de gonderilebilirsin. Yonko sakat bölge

Big Mom kendi çocuklarını yiyen biri
Big Mom çocuklarını yemiyor abi. Böyle bir şey yok. Karakterin en büyük zayıflığı yemeğe düşkünlüğü. Açken yemek vermezsen bilincini ve kontrolünü kaybediyor, sonrasında her senaryo gerçekleşebilir konuma geliyor. Bilinçli olarak yemiyor yani çocuklarını, yamyam değil bu kadın. Niye yesin çocuklarını canım?

Big Mom çocuklarını yemiyor abi. Böyle bir şey yok. Karakterin en büyük zayıflığı yemeğe düşkünlüğü. Açken yemek vermezsen bilincini ve kontrolünü kaybediyor, sonrasında her senaryo gerçekleşebilir konuma geliyor. Bilinçli olarak yemiyor yani çocuklarını, yamyam değil bu kadın. Niye yesin çocuklarını canım?
Kadının seride kafasi yerinde olduğu zaman olmadığı zamandan az. Yiyebilir yani bitabii. Yemese de öldürür ezer, bir sey yapar. Smoothie bile kaçıyor ise durum ne vahim belli

Kadının seride kafasi yerinde olduğu zaman olmadığı zamandan az.
Katılmıyorum. Kafasının yerinde olmadığı zaman diliminde de zaten açlık krizi modunda pastayı kovalıyor. Can sıkıntısından değil yani, durum böyle. Kadını aç bıraktıkları için. Aç bırakma, ne oğlunu yer, ne öldürür. Yapmaz bir şey. Zayıflığı var ama salak bir karakter olduğunu düşünmüyorum.

Teach Banaro'da köy yok etti iki kez. Öncesinde de Davul adasına saldırmış ve orada da aynı şeyi yapmıştı.
Banaro adasında sadece Ace ile yaptığı düelloyu hatırlıyorum, gerisi hakkında pek bilgim yok. Köylere niçin saldırıyor peki? Bir amacı var mı, yoksa öyle güç gösterisi olsun diye zevkine mi? Bilgim olmadığı için soruyorum, aydınlatırsan sevinirim.

Benden Korsan olmaz. Önce Denizci olur sonra orada olanları geç de olsa fark eder Devrimci olurdum. Sonra onları da beğenmezsem Yalnız ölürdüm. Du bakalım daha Devrimciler işlenmedi onlar sütten çıkmış ak kaşık mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık