Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangisine Katılırdınız?

Hangisine katılmak isterdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Konuyu açan bile yonko, denizciler, devrimciler, mihawk diye ayırmış. Bunu gören birisi derki demek ki mihawk tek başına çok güçlü :cool:

Çıldırıyorum. Forumda çoğu konu mihawk seviyesi tartışmaya çok müsait. Ha bide çıkaranlar mantıksız sebeple tartışma çıksın diye çıkarmıyor. Güzel yerlerden yakalıyorlar(ayrıyetten tartışma çıkarma niyetleri de vardır belki :) ). Forumun renkli yanlarından birisi bu şaka maka.

Devrimciler ya da mihawka katılırdım. Mihawk’a attım oyumu.

Mihawk-sama'nın yanı da artık riskli. Bakarsın Sakazuki çıkagelir. Çarşı pazar karışır o vakit, atmosferden ölürüm sırf.

Bonney-chan'ı bu korsan işlerini bırakıp evimin kadını olmaya ikna ederdim. Mutlu mesut yaşardık.

Mihawk'ın pelerinle uyuyup uyumadığını merak ediyorum.
Devrimcileri iki numara olmak çok kolay diye seçebilirim.
Denizcilerde rütbe atlasan meyve imkanı var.
Yonkolarda geçmiş maceralarını bi nebze anlatma ihtimalleri var diye.
Ama oyum; Shakky - Rayleigh - Ben

B A R C I L A R

Devrim riskli. Bi bakmissin Saint Charloss almis seni biniyo ustune falan.

Denizcilik bi nebze ama bi savas cikinca gel Marineford'a WB ile savas. :fool: Risk cok. Kaidosu var Teachi var. Uymaz.

Yonko yanina kuvvetliysen is yaparsin ama kuvvetli olmadigimizi varsayarsak Yonko ayakcisi olurduk. Uymaz. Baksana Big Mom'a. Oglu bile korkuyor olurum diye.

En iyisi Mihawk. Al sarabini, oku gazeteni. Babunlarla antrenman yap. Aksam sohbet muhabbet. Oh mis. Shichi bi kere adam :at:

Yalnız devrimciler sakat okamalar filan oraya girince direkt mavi istiridye barına girmiş gibi olursun,sonra işin yoksa sabaha kadar uyukluya uyuklaya dans et :D

Eğer op evreninde manyak güçlü biri olsaydım yonkoulara katılırdım
Parayı kırmak istiyorsam denizci olur amiral olmak için Herşeyi yapardım ama amiral olmak yürek ister
Devrimci olmam cinsiyetini değiştirmeye kalkar şerefsizler:üzgünüm:
Mihawk a gitsem maymunlar atar beni
En iyisi ödül avcısı yada Shichibukai olmak tek tabanca her zaman iyidir gidip luffy avlicaksın:at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık