Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisi Amiralliğe Daha Çok Yakışır?

Hangisi Amiralliğe Daha Çok Yakışır?

• Dracule Mihawk

Kullanılan: 42 25.8%
  • Kızıl Saç Shanks

Kullanılan: 26 16.0%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 52 31.9%
  • Crocodile

Kullanılan: 66 40.5%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 34 20.9%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 38 23.3%
  • Portgas D. Ace

Kullanılan: 18 11.0%
  • Anka Marko

Kullanılan: 43 26.4%
  • Buggy

Kullanılan: 18 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    163
Piedmon tüm One Piece evrenini gram zorlanmadan ezecek güçte bir Digimon :artiz:

Gerçi güç dışında demişsin ama.
Sen böyle abartınca bir bakayım dedim de bildiğin çöp la bu Dijimon. Bıçak fırlatmaktan başka bir numarası yok. Buggy yeter bunu indirmeye. :(

Konuya gelirsek en çok Ace yakışırdı bence. Hem karizma hem Ateş Adam hem Şeytanın oğlu hem hem... :)

Sen böyle abartınca bir bakayım dedim de bildiğin çöp la bu Dijimon. Bıçak fırlatmaktan başka bir numarası yok. Buggy yeter bunu indirmeye. :(

Konuya gelirsek en çok Ace yakışırdı bence. Hem karizma hem Ateş Adam hem Şeytanın oğlu hem hem... :)
Multi Galaxy level deniyor yalnız VS Battles'de.

Edit. Şimdi baktım da ileriki versiyonları da olabilir, kafam karıştı o konuda.

Yine de Multi Galaxy Level >>> Naruto + One Piece + Bleach verse.

Son düzenleme:

Piemon candır can. Başka numaraları da var tabii. Sadece bıçak fırlatan biri değil. İzlemediğin belli oluyor. İzlesen böyle düşünmezsin :) Neyse konudan sapmaya gerek yok.

Multi Galaxy level deniyor yalnız VS Battles'de.
Piemon candır can. Başka numaraları da var tabii. Sadece bıçak fırlatan biri değil. İzlemediğin belli oluyor. İzlesen böyle düşünmezsin :) Neyse konudan sapmaya gerek yok.
Wargreymon vssini izledim şimdi. 2 bıçak fırlattı, 2 taş fırlattı bir de enerji beam yolladı bitti vs. Başka numarası var mı bilmiyorum tabi ama bana pek güçlü gelmedi açıkçası. :)

Wargreymon vssini izledim şimdi. 2 bıçak fırlattı, 2 taş fırlattı bir de enerji beam yolladı bitti vs. Başka numarası var mı bilmiyorum tabi ama bana pek güçlü gelmedi açıkçası. :)
Bir de peçete fırlatıp herkesi oyuncak bebeğe dönüştürüyordu :) HolyAngemon olmasa çocukların işi bitmişti.

Neyse doğrudur. Bu arada avatar güzel olmuş :) :good:

Değil. Akainu bir amaç ve plan için adam öldürüyor. Benim psikopat anlayışım daha farklı. Zevk için adam öldüren tiplerden bahsediyorum. Adalet için öldürmek, işin bahanesi olacak yani :D Lucci buna daha yakın bir karakter.
Sol alt panel Smoker'ın sözleri her şeyi açıklıyor aslında :D

Sol alt panel Smoker'ın sözleri her şeyi açıklıyor aslında :D
Akainu, amacı doğrultusunda acımasız oluyor, ama ben onu kastetmiyorum. Bleach izleyenler bilir. Kenpachi'yi düşünün. Adamın herhangi bir amacı var mıydı? Sadece insanları kesmek hoşuna gidiyordu. Burada ise Akainu fırsatını bulmuşken, en büyük bela olarak gördüğü, korsanların kökünü kazımak istiyor. Acımasız bir düşünce olsa bile ucunda başka bir plan ve amaç var. Kenpachi ise plan yapmazdı. O sadece ne kadar adam keserim diye düşünürdü :D

Akainu, amacı doğrultusunda acımasız oluyor, ama ben onu kastetmiyorum. Bleach izleyenler bilir. Kenpachi'yi düşünün. Adamın herhangi bir amacı var mıydı? Sadece insanları kesmek hoşuna gidiyordu. Burada ise Akainu fırsatını bulmuşken, en büyük bela olarak gördüğü, korsanların kökünü kazımak istiyor. Acımasız bir düşünce olsa bile ucunda başka bir plan ve amaç var. Kenpachi ise plan yapmazdı. O sadece ne kadar adam keserim diye düşünürdü :D
Adalet adı altında kendi askerini de öldürüyor kavgacı bir tip Kenpachi örneği aslında Akainu'ya cuk oturuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık