Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Şeytan Meyvelerini Yemek İsterdiniz?

Kf üyelerinin hepsinde 3 haki olur. Hem de en üst seviyede. :D
Benim dünyamda takılmayacaklarsa sorun değil. Marco'nun meyvesiyle geleni geçeni tedavi eder rızkımı kazanırım. Adım Şeyh Phoneix'e çıkar zaten. Gerektiğinde de dünyanın içinden geçerim kimse haki yoksa kimse bana bir şey yapamaz. : ))

Gücünü saklayarak kullanma şartı ile günümüzde en etkilisi Kizaru'nun meyvesi olur herhalde : ))

Önemli olan soru şu. Dünya'da haki olacak mı : ))
Olmayacaksa bile her logia'nın zayıflıkları var. Deniz suyundan da etkileniyor. Bir şekilde onları çözüp etkisiz hale getirirler bizi. Hiçbir şey yapamazlarsa ailenden, arkadaşlarından birini rehin alıp sana karşı kullanırlar.
Çok zekice hareket etmek, her adımı hesaplamak lazım. Ben hiç uğraşamam bunlarla, Bon Clay'in meyvesini yiyip sevmediğim insanların arasını açmak daha rahat. :d
@Rem aynı cevabı veriyorum, bence hiç atraksiyona gerek yok.

Benim dünyamda takılmayacaklarsa sorun değil. Marco'nun meyvesiyle geleni geçeni tedavi eder rızkımı kazanırım. Adım Şeyh Phoneix'e çıkar zaten. Gerektiğinde de dünyanın içinden geçerim kimse haki yoksa kimse bana bir şey yapamaz. : ))

Gücünü saklayarak kullanma şartı ile günümüzde en etkilisi Kizaru'nun meyvesi olur herhalde : ))
Haki irade ile alakalı olduğu için insanlarda farkında olmadan olur bence. Birisi ateş ettiğinde güme gidilebilir.

Tinerci para istediğinde bende meyve var yaaaa bir şey olmaz derken bi anda öbür dünyaya gidebilirsin.

Meyve gücünü farketseler ülkeler direkt seni deney malzemesi yapar ya. Ondan gücün olsa da saklamak zorunda kalırsın.

Arkadaşlar uçmuş biraz. Meyve ile savaşa gitmeyecez heralde günlük hayatta ile yarar bir şey olması lazım.
Hana hana no mi mükemmel olur. Hem sayısını artırıyor hem de büyütüyor uzuvlarını.

Haki irade ile alakalı olduğu için insanlarda farkında olmadan olur bence. Birisi ateş ettiğinde güme gidilebilir.

Tinerci para istediğinde bende meyve var yaaaa bir şey olmaz derken bi anda öbür dünyaya gidebilirsin.

Meyve gücünü farketseler ülkeler direkt seni deney malzemesi yapar ya. Ondan gücün olsa da saklamak zorunda kalırsın.
Ben mera mera yı yiyeyim de beni nasıl durduracaklar nasıl zaptedecekler ancak kairosekiyi icat etsinler bir de canımı sıkanı uyanışımla bastığı toprağı yakarım ben mi gücümü denerim onlar mı bana de ey yapar görürüz :a:

Yami yami no mi (karasakalın karanlık meyvesi)
Tori Tori no mi-model Phoenix (marconun meyvesi)
Ve seride görebileceğimiz en iyi meyvelerden olacak dediğim
Hikari no mi (ışık meyvesi) kizarunun meyvesinden bahsetmiyorum.
Bu üç meyve çok güçlü kaçıyor haki bilmesende bu üç meyve seni 1 milyar üstü bir ödüle çıkarır

Yami yami no mi (karasakalın karanlık meyvesi)
Tori Tori no mi-model Phoenix (marconun meyvesi)
Ve seride görebileceğimiz en iyi meyvelerden olacak dediğim
Hikari no mi (ışık meyvesi) kizarunun meyvesinden bahsetmiyorum.
Bu üç meyve çok güçlü kaçıyor haki bilmesende bu üç meyve seni 1 milyar üstü bir ödüle çıkarır
Kaido'nun meyvesini yesen De 1 milyar üstü verirler hocam

Şu ayna meyvesi veya kapı meyvesi gayet kullanışlı olur bizim dünyada.

Yada pikanın meyveyi yeyip inşaat sektörüne yeni bir ağaoğlu kazandırabilirim.

Birde kanjiro var. Onun meyvede dünyamıza acayip renk katar.

Pica denmiş vazgectim ondan.Buggy'nin meyvesi de gayet güzel, kullanmasını bilene sinsi saldırı imkanı verir olmadi evde tembellik yaparken ihtiyaçların için yürüme zorunda kalmazsın :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık