Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    62
WINDOWS

Güncel sürümü:Windows 11
Dünyada en çok kullanılan işletim sistemidir. Microsoft tarafından geliştirilmiştir. En son çıkan sürümü Windows 11 sürümüdür, dünya genelindeki bilgisayarların toplam ½70'inden fazlasında bu işletim sistemi bulunur. Açık kaynak kodlu değildir.

MAC OS

Apple Inc. tarafından Macintosh bilgisayarları için tasarlanmış bir işletim sistemidir. Çoğunlukla Apple marka bilgisayarlarda bulunur. Açık kaynak kodlu değildir. Dünya genelindeki bilgisayarların ½23'ünde bulunur.

Linux

Geliştiricisi Linus torwalds'dır. Açık kaynak kodludur. Dünya genelindeki bilgisayarların ½5'inde bulunur. Popüler olan Linux işletim sistemleri: Ubuntu, Linux Mint ve Debian'dır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çoğu uygulama desteğini kesti seneye Steam falan kesecek ben külüstürümü Windows 10a geçirttim
Bende yeni oyunları acacak bir bilgisayar yok hocam ama laptopa bir ssd aldim Windows 10 icin fakat nedense seslerde cizirti- kesilmeler meydana geldi, her turlu driver denedim düzelmedi ayrıca oyunlarda acayip kasma meydana geliyor ani fps dusmeleride cabası win 8.1 ,10 ve 11 de oluyor en sonunda win 7 yukledim duzeldi (yeni nesil oyun icin ps4 var onla drvam ediyorum ) :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık