Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Ekip Daha Güçlü ?

Rüzgar + Yıldırım + Toprak
Kumun birleşimi ; Rüzgar + Toprak
Bence Yıldırım vs Kum tartışılabilir.

Usta dediklerine katılıyorum anakarakter olarak değerlendirmemeliyim :D
Haklısın fakat , yıllarca çalışmış bir adamın ninjutsusuna karşı çat çat rasengan yapıştırıp yenince sinirleniyorum : /
Rüzgar,Katona + destek sağlar alevin harlanmasını hızlanmasını sağlar 2 3 yıl önce forumda bunu tartışırdık Narutonun Rüzgarına karşı Sasukenin Katonu var Rüzgar sadece Katonu güçlendirir diye muhabbet ederdik o muhabbet aklıma geldi :D Yani Rüzgar Sasukenin Katonuna etki eder Toprak da Yıldırımına eksi defans sağlıyor gibi.Raikagenin 2. elementini bilmiyorum ama Toprak bazlı bir elementi Raiton durdurabilir gibi bence yani :D

Soytarii26

Gai nin 8 kapı açmış hali eğer bi kıyaslama yapsak 5 kuyruklu edermıydı ?
Edebilir bence çünkü Kisame'yi yendi sonuçta o adam da kuyruksuz kuyruklu gibi bişeydi sonuçta ama kılıcı elinde miydi hatırlayamadım şimdi

Edit: 8 kapı ile Kakashi'yi kıyaslasak ne olur ki acaba :D Konoha'nın neden en iyi ninjalarının chakra sorunu var anlamıyorum ki. Kakashi'de Gai'de Naruto gibi chakra olsun.. Döktürürler ya

6 kapıda denizi gücüyle yarıyordu abimiz. Güç farkı gerçekten yüksek oluyor. Küçümsenemez bence.
[video=youtube;b38tV1eXtnQ]http://www.youtube.com/watch?v=b38tV1eXtnQ[/video]

4 kuyruk akatsuki seviyesinde ki adamlar zar zor baş ediyor .
Gainin Kapı olayı fazla büyütülmeye başlandı gibi yada ben küçümsüyorum :ehe:
Şöyle bir şey de var eskiden Kakashi tek başına alamıyordu bir Akatsukiyi ama şuan Choji tek başına durdurabiliyor birisini. Ve ya Kuklacı adamı Kum köyündeki eleman Deidarayı da Sai öyle ya da böyle yeniyor. Şuan Konoha Ninjalarını sadece Nagato ve Tobi zorlar bence :D Bence sen baya küçümsüyorsun Gai'yi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık