Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Ekip Daha Güçlü ?

Bildiğiniz üzere şuan savaşta her iki tarafta ikişer ekibe ayrılmış durumda. Bi tarafta 5 Kage vs Madara diğer tarafta Gai, Kakashi, Naruto, Killer Bee vs Tobi. Peki sizce hangi ekip daha güçlü ?

Bir yanda 5 Kage ;

Lav elementi kullanıcısı ve ayrıca Uchiha Madara'nın ateş tekniklerini durdurabilicek kadar güçlü suiton teknikleri kullanabilen Mizukage Mei Terumi

Zamanında Minato'dan sonraki en hızlı ninja olan ve ayrıca kollarından birini kayıp etmiş olan Raikage A

Belkide gelmiş geçmiş en iyi medikal ninja. 1.Hokage'nin torunu ayrıca inanılmaz derecede kaba kuvvet kullabilen Hokage Tsunade.

Mutlak savunması ile genç Kazekage'miz Gaara.

İnanılmaz derece yıkıcı bir gücü olan Toz Elementi kullancısı Tsuchikage Oonaki.

Diğer tarafta.

Yaptığı son power-up ile Kyuubi'yi tamamen kullanabilen inanılmaz derecedeki hızlı ile Raikage'nin saldırısan bile kaçabilen serimizin ana karakteri Uzumaki Naruto.

Yaptığı rap ile adından söz ettiren. Kelebek gibi uçup arı gibi sokan . 8 Kuyruklunun Jinchuriki'si Killer Bee.

En güçlü Taijutsu ustası diyebiliceğimiz kadar güçlü bir Taijutsu ustası. Gençliğin enerjisini kullanan Konoha'nın Yeşil Canavarı Gai

4.Hokage'nin oğrencisi. Kücük yaşta jounin olacak kadar zeki ve güclü. Her ne kadar çakrası çok az olsada büyük işler başaran Kopyacı Ninja Kakashi.

Evet sizce hangi taraf daha güçlüdür?

Tobi yara aldı diye çok küçümseniyor, Madara'nın dövüştüğü ekipten her türlü daha güçlü olduğunu düşünüyorum Naruto'ların.

Naruto neredeyse o takım güçlü sonuçta yenilmez karakter.
Şuana kadar yenildiği birini gördünüz mü ? :D
Millet teknik öğreniyor analiz yaparak savaşıyor , bizim naruto hoop rasengan ne var ne yok dağıtıyor .
Kage demeyi çok isterdim :üzgünüm:

Ryner Lute

kuyruklular dengeyi baya bir bozuyor bana göre narutonun tarafı güçlüdür derim

@Tensei
o sasuke için geçerli :D soruya gelirsek 5 kagenin alacağını düşünüyorum. Nedeni ise Tsunade gibi medicleri var ve saldırı güçlerinin o kadar düşük olduğuna inanmamam.

@Tensei
o sasuke için geçerli :D soruya gelirsek 5 kagenin alacağını düşünüyorum. Nedeni ise Tsunade gibi medicleri var ve saldırı güçlerinin o kadar düşük olduğuna inanmamam.
Usta , Sasuke en azından savaşırken analiz yapıyor düşünüyor. Naruto düşünmey ihtiyac bile duymuyor hoop rasengan dümdüz koş vur ve bitsin :D
Sen bana Sasuke vs anlat dersen sana özelden kullandığı teknik sayısından,ekipmanlara kadar bir liste oluşturabilirim.:D
Narutonun savaş özetini çıkarırsam ; Kunai-kage bunshin-rasengan
Naruto element tiplerinin zayıflıklarını bile bilmiyor ,Kakashi anlatırken bakıyordu saf saf , Sasuke o zamanlar Kirin öğreniyordu hey gidim hey : )
Tabi bu benim düşüncem

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık