Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

Hangi Efsanenin Reenkarnasyonu Olmak İsterdin?

• Kullanılan toplam oy
    67
Birinin reenkarnesi olsak o biz olmayız ki, bir anlamı olmaz varlığımızın ashjdashd. Ha kimin fiziğinde doğ dense yüksek ihtimalle Big Mom derdim. Doğuştan tanrı mode on geziyorsun mis.

Birinin reenkarnesi olsak o biz olmayız ki, bir anlamı olmaz varlığımızın ashjdashd. Ha kimin fiziğinde doğ dense yüksek ihtimalle Big Mom derdim. Doğuştan tanrı mode on geziyorsun mis.
Luffy'nin o karakteri gidince sana kendimden daha fazla üzülecem mop. Düşününce önceki epik sahneleri tekrar okuyorsundur benim gibi. Ama o Nami'ye şapkayı takan, o Vivi konuşması yapan Robin için Wg'ye meydan okuyan adam kaderini yaşıyormuş sadece. :D

Luffy'nin o karakteri gidince sana kendimden daha fazla üzülecem mop. Düşününce önceki epik sahneleri tekrar okuyorsundur benim gibi. Ama o Nami'ye şapkayı takan, o Vivi konuşması yapan Robin için Wg'ye meydan okuyan adam kaderini yaşıyormuş sadece. :D
Öyle bir şey çıkarsa 16 senedir ilişkim olan seriden soğurum anında.
Koyup koymamakta çok tereddüt ettim ama hem Fb’si ile seriye damga vurdu hemde bir çok efsanenin hayran olduğu biri olduğu için koydum. Odene olan sevgimle ilgisi yok yani.
Dadan > Oden.

Koyup koymamakta çok tereddüt ettim ama hem Fb’si ile seriye damga vurdu hemde bir çok efsanenin hayran olduğu biri olduğu için koydum. Odene olan sevgimle ilgisi yok yani.
Oden'i 9 kından başka efsane olarak gören yok :oleyo2:

Hiçbir şeye damga da vurmadı. Flashbackinin bu kadar tutmasının sebebi Roger ile WB. Ayrıca kim böyle bir safın devamcısı olmak ister ya sahgdjfkldfb

O kadar takılma reyiz sorunun amacı belli işte. Hem Maksat muhabbet olsun, ona bakarsan bizim bu seride var olmamız imkansız :D
Seri sonu görkemli şekilde ölecek. O zaman forumda bir Meiou vardı dersiniz. :D

O zaman Ryuma. Newgate de olabilir ama meyve sevmiyorum. :D
Kara kralı severiz biliyorsun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık