Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Hangi Damat Adayı?

Damat olarak Kimi seçerdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    48
Zoro benim kızıma hakkettiği ilgiyi veya değeri veremeyebilir. Fazla içkisine bağımlı sarhoş sarhoş eve gelir falan veya barlardan çıkmaz. Kızıma bunu yapamam.

Luffy sever mi bilmiyorum ama nami ve robin’i çok seviyor eğer aşık olursa ve kızımı seviyorsa neden olmasın. Ama öyle sen 5 ay evde kal ben maceraya atılıyorum gibi şeyler olmamalı yoksa ben ne anladım bu işten.

Son olarak sanji severse ve o kadın sanji’yi severse sanji onun hayatını çok mutsuz olsa bile cennete çevirmeye çalışır.
Kızımı el üstünde tutar ve onu korur.
Yanından da ayrılmaz kolay kolay. Kızım için yemek yapar daha ne isteyeyim.
Sanji evlenirse ve sevdiği kadın onu da severse başka kadınlara bakacağını düşünmüyorum ha oldu ki baktı şamarı yer benden.

Athos Porthos Aramis
The Good The Bad The Agly
Joe Jack William (Averelli sayma)
Rin Tin Tin
Daha niceleri
Bunlara kız mı verilir ya:hıh:

Biri beni sevecekse bu Zoro olmalıdır diye düşündüm ki neyse ki biz kız babasıymışız :D Ben kızımı Zoroya veririm. Öncelikle Zoro içki içtiği halde sapıtan ve sarhoş olan birisi değil. Ve her zaman dozunda içer. Ayrıca düşmanı bile olsa kadınlara zarar vermeyi sevmiyor. Güçlü ve ev işlerinde gocunmaz. Sanji ise şıpsevdi. Gider aldatır. Luffy macera tutkunu evden gider gelmez. Zoro evde uyur hep :D Böylece aldatma şansı yok. Karısına da kılıç teknikleri öğretirse tamamdır. Kızımı Zoro sevsin :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık