Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hancock vs. Aokiji

Sonuç ne olurdu?

• Durdurabilirdi

Kullanılan: 16 61.5%
  • Durduramazdı

Kullanılan: 10 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    26
İşte illa dövmesine gerek yok Dofi gibi birkaç hareket yapmalıydı ayaküstü Jozuyu tekmelese de olurdu. Çok pasif kaldı hadi hiç olmazsa Luffy'e saldırırken Mihawk'ı durdursaydı. Böyle olunca da Dofi gibi baya iş yapmış birinin yanında sönük kalıyor.
Zaten meyvesi tek atmaya uygun olmasına rağmen Momongoya da tek atamadı :(
Ben dövüşmek yazmadım zaten. Senin beklediğin şeyleri kastettim. :/

@Smoker
Etkilenmeyenleri taşa dönüştürme yöntemi vardı sanki. PX ler de etkilendi demeyin sakın. :S

Roronoa Zoro

Öyle yorumlar görüyorumki , Doffy i yerin dibine sokandan Hancock u yüceltene kadar

Hancock dediğiniz kadının en büyük başarısı 5 para etmez Momonga ya , 2 yıl önceki Smoker a ayar vermek
, Şuanki Smoker bile o çok abarttığınız Hancock la başa çıkabilir bence

/:
Böyle yapman gerekliydi. Neyse.

Bu arada bu kadın ne yaptıda Dof seviyesi gördünüz anlamadım ki hiç olmazsa Mf'de biri ile kapışsaydı anlardım. Dof gitti Jozuyu durdurdu filan da Hancock anca Momongo'yu teklesin.
Law'dan biraz daha güçlüdür o da en fazla bana kalırsa.
/: öğrenmiş oldum.

Law zaten ileride yonkou olacak adam.Şu anki Law'dan güçlüdür Hancock.Hancock ve Kuma bu ikisi gücü tam anlamıyla gösterilmemiş lordlar.Diğer lordları düşünürsek bu ikisininde en az onların ayarında güçlü olduğunu düşünüyorum.Bana göre Mihawk'tan sonra gelirler lordlar arasında.Tabi yedinci hariç.O başka bir canavar çıkacaktır.

@Smoker

Sadece obje değil ki, savaş esnasında vurduğu adamlar da taşa dönüştü ki vurmadan önce etkilenme efekti yoktu bile. Sonrasında göğüslerini gösterip masum bi bakış atınca hepsi etkilendi. İlla kendisinden etkilenenleri tekmesiyle taşa dönüştürseydi çok güçsüz bi karakter olurdu. Ayrıca seride H.H kullandığı söylenen her karakter çok güçlüydü. Dof dediğimiz adam bile aslında üst seviyedeydi ama g4 kurbanı oldu.

@Smoker

Sadece obje değil ki, savaş esnasında vurduğu adamlar da taşa dönüştü ki vurmadan önce etkilenme efekti yoktu bile. Sonrasında göğüslerini gösterip masum bi bakış atınca hepsi etkilendi. İlla kendisinden etkilenenleri tekmesiyle taşa dönüştürseydi çok güçsüz bi karakter olurdu. Ayrıca seride H.H kullandığı söylenen her karakter çok güçlüydü. Dof dediğimiz adam bile aslında üst seviyedeydi ama g4 kurbanı oldu.
Etkilenme efektine gerek yok ki. Etkilenmiş adam zaten taşa dönüyor. Dediğin gibi olsa, Smoker da taşa dönerdi.

Anlık bir tekme denerdi ama itebilir miydi? En fazla 1-2 adım.Sümsüğü yapıştırırdı sonra Aokiji.

Bu arada Doffyi gömüp Hancocku yüceltmek nedir? Doffy canını alır Hancockun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık