Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hancock Saldırılarına Fatihin Hakisi Ekleyebiliyor Mudur?

Sizce İleri Seviye Fatihin Hakisi Kullanabiliyor Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    110
  • Anket kapatılmış .
Benim anladığım şu,bu ileri seviye h.haki ekleme diye bir şeyi herkes yapabilir ama kendi çapında.Atıyorum Yamato da h.haki ekleyebiliyor ama hibrit+h.haki basıp Kaido ile savaştığında göğü yaramadı.Luffy ise bunu h.haki+g4süz başardı.H.hakiler arasında gene fark olur ama var olan herkes uygulayabilmenin mantığını anlarsa kendi çapında yapabilir.

Enma kolaylaştırdı işini Zoro'nun katılıyorum ama dövüşte de buraya kadar Zoro'yu zora sokan etmenlerden birisiydi de zaten.Karşılığını verecek artık.
Mangada geçen söz var, ancak bir elin parmağını geçmeyecek sayıda kişi bunu kullanabilir diyor. Göğü yarmaktan değil, saldırılarına eklemekten bahsediyor. Bunun istisnasını gördüğümüzde ancak senin düşüncene bir kapı açılır. Konu hakkında zaten az bilgimiz var, olana göre değerlendirmeyi tercih ederim.

Tam ben yazacaktım Miyata yazdı bence h.hakisi olan herkes bunu bu saatten sonra kavrayabilir biliyorum ters bir çelişki olacak evet Kaido'da dedi biliyorum "bunu sadece çok güçlüler yapabilir" ama bu saatten sonra h.hakisi çıkan herkes bunu yapabilecek bence.
Zirveyi temsil eden güç olması benim hoşuma giden bir durum. H. haki'nin ileri kullanımı tam da zirveyi temsil etmeye layık güç bana kalırsa. Şu ana kadar gösterilen de bu yönde olduğu. Neden ele ayağa düşsün istiyorsunuz anlamıyorum.

Mangada geçen söz var, ancak bir elin parmağını geçmeyecek sayıda kişi bunu kullanabilir diyor. Göğü yarmaktan değil, saldırılarına eklemekten bahsediyor. Bunun istisnasını gördüğümüzde ancak senin düşüncene bir kapı açılır. Konu hakkında zaten az bilgimiz var, olana göre değerlendirmeyi tercih ederim.

Zirveyi temsil eden güç olması benim hoşuma giden bir durum. H. haki'nin ileri kullanımı tam da zirveyi temsil etmeye layık güç bana kalırsa. Şu ana kadar gösterilen de bu yönde olduğu. Neden ele ayağa düşsün istiyorsunuz anlamıyorum.
Ben istiyorum demiyorum olması yüksek olasılık olan bir şeyi dile getiriyorum seride bir güç dengesi olsaydı kesinlikle çıkmaz derdim ama böyle bir denge yok.

Son düzenleme:
Kendisinde h.haki olduğunu bilmeyen adam aynı gün ileri seviyesini kullandı yahu.H.haki kullanmanın içini boşaltan yazarın kendisi.Tamam Zoro şahane potansiyelli bir adam lafım yok da adamın bundan haberi yoktu.
Hayırdır Yamato’dan sonra Zoro’yu da mı kıskanmaya başladın.:ehe: Kata az torpilli biri değil niye kıskanıyorsun başka karakterleri.Paramecia meyvem olsun ama logiadan farksız.Hatta Oda ayıp olmasın torpil demesinler diye sonradan değiştiriyor çünkü doğada yok öyle birşey. :D

Hancock ilk ortaya cıktıgında koka renklendirmesi bile yoktu yinede 3 hakiyede sahip elit bir korsandı ,Güncele göre yorumlarsak ekleyebilme ihtimali gayet olası hatta doflamingo geri dönerse onu bile kullanırken görebiliriz. karakter olarak bu power up a müsaitler.

Hayırdır Yamato’dan sonra Zoro’yu da mı kıskanmaya başladın.:ehe: Kata az torpilli biri değil niye kıskanıyorsun başka karakterleri.Paramecia meyvem olsun ama logiadan farksız.Hatta Oda ayıp olmasın torpil demesinler diye sonradan değiştiriyor çünkü doğada yok öyle birşey. :D
Çok torpilli sorma babadan oni,elinde mistik zoan,kendisinde de ileri h.haki var.

Arkadaş muhalefet olacaksan düzgün yap bari :hhh:
Zoro kendisinde h haki olduğunu bilmeden bu kullanıma geçti.Az hakkaniyetli olsanız Luffy'ye onlarca laf attıktan sonra bu konuda ağzınızı bile açmamanız gerektiğini bilirdiniz.Ona rağmen bide üstte çıkmaya çalışıyorsunuz.Komik.

Korsanlar arasındaki zirvelerden o 5 li.Sorgulanırsa sadece Oden sorgulanır zaten.Ki Yamato bile sönük kalıyor ora için.Eğer Kaido'nun dediği lafın orjinal çevirisi bir avuç insansa kabul ederim bunu Kata,Hancock,Dof falan bence de yapamaz.Eğer en güçlü insanlar lafıysa orjinal olan laf,o zaman yapabilirler ama.
Kata yapabiliyor bu arada luffy ile savaşırken elinden siyah yıldırımların çıktığı sahneler var manga da

Kata yapabiliyor bu arada luffy ile savaşırken elinden siyah yıldırımların çıktığı sahneler var manga da
Kata'nın silahlanmasından dolayı bence.Jinbei'de de aynısı var.Normal kokanın üzerine kokaya sahip bu 2si muhtemelen.
Silahlanmayı aşan şeyler vardır diyor adam.Standart kokaya sahip olmadığını düşünmek bariz bana kalırsa.

bu vs'yi göstermeyin moralim bozuluyor adamı resmen harcadı oda saçma sapan kaybetti nazarımda
Moralin niye bozuluyor yav klasik one piece ve ana karaktere duyulan sevgi. Issho'da da gördük işte aynısını. Katakuri ayağa kalktı ve kendini geri geri bıraktı. Uydurmuyorum direkt mangada var :D öyle kaybetme olmaz arkadaş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık