Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haki ve Meyve Kullanıcısı Üyeler

@Shakky Ben neredeyim ? Olmadı bu. :(
Ayıpsın ben aklıma o an gelen random bi kaç isim yazdım. Sana uygun gördüğüm meyve Kid'in meyvesi, manyætik güçlere sahip üyeleri kontrol etme, gerek çekme gerek itme işlevlerine sahip olduğundan. :p

Fuku fuku no mi: Kendisi değiştirdiği şekil avatarları ve gerekli veya gereksiz üyeleri giydirme özelliğinden ötürü @twei

Sen İm gibi derinlerdesin ya da joker gibi yeraltını yönetiyorsun.
Evet biliyorsun.;)

Ayıpsın ben aklıma o an gelen random bi kaç isim yazdım. Sana uygun gördüğüm meyve Kid'in meyvesi, manyætik güçlere sahip üyeleri kontrol etme, gerek çekme gerek itme işlevlerine sahip olduğundan. :p

Fuku fuku no mi: Kendisi değiştirdiği şekil avatarları ve gerekli veya gereksiz üyeleri giydirme özelliğinden ötürü @twei

İyiymiş fena değil telafi ettin. :)

Ve bir tavsiye vereyim.Ray'in sözünü unutma.Ne zaman birisi çok ünlense onda h.haki çıkar diyordu bu lafı forum üyeleri için kullanabilirsin özellikle ünlü isimlere.

Evet biliyorsun.;)

İyiymiş fena değil telafi ettin. :)

Ve bir tavsiye vereyim.Ray'in sözünü unutma.Ne zaman birisi çok ünlense onda h.haki çıkar diyordu bu lafı forum üyeleri için kullanabilirsin özellikle ünlü isimlere.
Ben forumu güncel takip etmiyorum ki, bunun geyiğini siz yaparsınız yeni veya yeşeren üyelere, yakında kral haki patlatır diye :D

Magu magu no mi: ters anına denk gelirsen deler geçer sert yorumlarıyla :D @Master of Puppets

Gomu gomu no mi: obur olmasına rağmen kilo almaz @NALAKA

Toki toki no mi: Hep arc sonundaki zamana yollar karakterleri ama o zaman ne olacağını bilemediğini unutur @Densetsu no Samurai

Suke suke no mi: Uzun aralıklarla kaybolur @Shakky

Daiyamondo daiyamondo no mi + B haki : Asla alınmaz, asla kırılmaz, asla zarar görmez @Millennium Wizard

Foto foto no mi: Her şeyi görsel olarak saklama yeteneği verir @Shakan

İto ito no mi: Kişi herşeyi kendi kontrolünde/etkisinde sanar @Cias

K.haki : İyi gözlem iyi tespit yapan, seriyi doğru okuyanlar. @Raiden @ch3rl0b11n @Jason @amaneden @Smoker

B.haki : Sürekli çarpışan, tartışanlar @RedTeroR @Millennium Wizard @Alpamis @Raiden n @Eustass Captain Kidd

Bazı etiketler niyeyse çalışmıyor. Şimdilik aklıma gelenler bunlar sonra gene bişiler eklerim aklıma geldikçe :D

Son düzenleme:
Direkt ismini vermeyeceğim ama örneklerdeki arkadaşlardan biri yanlış yere yazılmış. Hayali argümanları dolayısıyla Hayal hayal no mi'ye yazılmalıydı.:artiz:

Artık döndüğüne göre sende yaparsın işte yoksa bu konuyu açıp kaçacak mısın geri ? :D
Kaçıcam tabi :D Sıkıldım ya genel olarak, manga şu bölüm Mihawk göründü yeni olaylar oldu diye ilgimi çekti bi, büyük mevzular olmadıkça karışmam. Ara ara gelip ben demiştim deyip kaçarım :p Bak görünmezlik meyvesini de yemişim zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık