Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Hain Kanjuro mu?

Siz hain kim

• Kanjuro

Kullanılan: 46 56.1%
  • Kinemon

Kullanılan: 1 1.2%
  • Momonosuke

Kullanılan: 7 8.5%
  • O-kiku

• Bunlarla alakası yok

Kullanılan: 26 31.7%
  • Raizo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kawamatsu

• Ashura

• Denjiro

• Neko

• İnu

• Kullanılan toplam oy
    82
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro'nun kuş çizimini de atayım buraya. Gerçekten de 20 yıl geleceğe gider gitmez kuş çizmiş Kanjuro !

Ve Kinemon gelmese de Kanjuro kaçabilirdi oradan ki Kanjuro sayesinde çıkıyorlar. Tabii Kinemon onu bulabilsin diye adadan ayrılmadan beklemiş olabilir Kanjuro

Guzel inceleme. Ama nedense Kanjuro degilde O-Kiku gibi hissediyorum.
O-kiku için başta şunu düşünmüştüm. Oden adadan ayrılırken abisi Izo yanına geliyor ve beyazsakal korsanlarına katılıyor. Abisinden ayrılmasından dolayı Oden'e düşmanlık beslemiş olabilir. O-kiku olursa şöyle bir sıkıntı oluyor Raizo'nun tek başına Zou'ya gittiğini nereden biliyor. Belki şöyle bir senaryo olabilir O-kiku demiştirki hepsi Zou'ya gidiyor ama Kaido bir nedenden ötürü sadece Raizo'yu istiyor onun için sadece Raizo'yu soruyorlar.
Bu sefer hamam olayı sıkıntıya düşüyor tesadüf olsa bile O-kiku 9 kın yanındayken nasıl haberleşecek o da biraz sıkıntı.

Hain yok diyenler için söylüyorum bu kadar konu varken hain yok sadece zeki bir adam bütün olayları çözdü dersek asıl bu sefer senaryo çok zayıflıyor. Bütün bu olanlar için çok sağlam bir senaryo gerekir.

Şöyle bir ihtimal olabilir hainin kimliği açıklanmaz. Bir düşünürsek Kaido belki aranızda hain vardır dedikten sonra hapishanedeyken kimse hainden bahsetmiyor. Muhtemelen Oden bu konu hakkında konuşmayı yasaklamıştır. Günümüze gelecek olursak Law bir hain olduğunu fark edip yeni bir plan yapıyor yüksek ihtimalle. Olaylardan sonra Law haini açıklayacakken Luffy yada Momonosuke susturacaktır yani Odenin mirasını taşımak gibi düşünün. Bu sayede kimse hain gözükmeyecektir.

Ayrıca Law kesinlikle hapisten çıktığının bilinmemesini istedi eğer bir hain vakasından şüphelenmese beden böyle bir şey yapsın.

Kedi wanoya gelmeden hain işini yapıyor diyebiliriz bunun için kedi olasılığı azalıyor ayrıca Zou'dayken işkence gördü sürekli onun için kedi veya köpekten çok şüphelenmiyorum.
Hain kediyi gizlilik adına sadece Kaidou biliyorsa, Jack'in haberi yoktur. Hain kedi de kendini gizleme adına sesini çıkarmamıştır. Böylece ihanetini çok ama çok iyi saklamış olur. Zaten gördüğün üzere hain kim çıkarsa çıksın büyük sürpriz olacak çünkü her bir kın sadık kere sadık gibi duruyor. Her türlü biri çok iyi sakladı kendini.

Kanjuronun etkisi 0 neredeyse. En sevilen kın anketi olsa en az oyu alan olurdu hatta. Hikayeye giremedi kendisi. Bu hain muhabetti ile sokar belki

Kesinlikle Hain Olamaycaklar

1-Kin'emon: Zaten aralarındaki en sadık kişiydi Oden'e.Mümkünatı yok.

2-Kawamatsu:Çocukluğunda sürekli korudu Hiyori'yi.Ayrıca silahlar için hep bir hazırlıktaydı.Muhtemelen en düşük ihtimal Kawamatsu'dur yani.

3-Denjiro: Kawamatsu'dan sonra bizzat korudu onu Denjiro.Kimliklerini değiştirdiler ve gizlice yaşadılar.

4-Ashura Doji: Eğer Hain olsaydı Wano'da Kaido'nun emrine geçerdi çoktan.Onun yerine haydutluk yapmayı seçti.

5-İnu ve Neko aslında biraz tartışılır ama onların da hain olacaklarını pek zannetmem özellikle İnu nun.

6-Shinobu:Bu önceki sayıdan belli olmuştu.

Geriye Raizo,Kanjuro ve Kikunojo kalıyor.Umarım Oda erken zamanda gösterir.
Güzelmiş bu. Benzerini yapmak istiyorum. :oops:

Kesinlikle hain olamayacaklar;
1. Nekomamushi ve Inuarashi
İmkan vermiyorum. Oden ölünce birbirlerine düşecek kadar sadıklar bunlar. Ve en önemlisi; Wanolu değiller.

Yarı yarıya hain olma ihtimali bulunanlar;
1. Kawamatsu
Denildiği gibi yıllarca korudu Hiyori'yi.

Ancak bunun yanı sıra, her ne kadar balık adam olsa da Wano'da doğmuş ucubelerden birisi. Bu da hain olması için yeterli. Yarı yarıya oran veriyorum.

Hain olma ihtimali çok yüksek olanlar;
1. Ashura Douji > Eski bir haydut ve hepsinden önemlisi Wano'lu.
2. Kiku > Izo sebebi ile kin beslemesi doğal. Ve Wano'lu.
3. Kanjuro ve Raizo > Bunlara yüksek oran veriyorum. Wano'nun ucubelerindenler.
4. Kinemon > Wano'lu olması yeterli.
5. Denjiro > Wano'lu. Bundan daha kötü bir şey olabilir mi ya? Bir düşünsene, Wano'nun bir ucubesi olarak doğuyorsun. Çok net hain veya hainlerden biri. Ve hepsinden önemlisi Wano'lu.

Hain kediyi gizlilik adına sadece Kaidou biliyorsa, Jack'in haberi yoktur. Hain kedi de kendini gizleme adına sesini çıkarmamıştır. Böylece ihanetini çok ama çok iyi saklamış olur. Zaten gördüğün üzere hain kim çıkarsa çıksın büyük sürpriz olacak çünkü her bir kın sadık kere sadık gibi duruyor. Her türlü biri çok iyi sakladı kendini.
Kaido demez mi bak kedi bizim adamımız ona dokunma diye :D Ayrıca bilmiyor diyelim kedi kolunu kaybedecek kadar ileri gitti hadi en başta ne olur ne olmaz savaştı ama sonradan o kadar işkenceye katlanması ihtimalleri düşürüyor. Zou'dan iletişim kurması da zor olur. Ayrıca olamayacağının en büyük kanıtı tayfanın hamam da ifşa olduğu zaman, hiyori ifşa olduğu zaman, 2. plan ifşa olduğu zaman kedi daha gelmemişti. Yani bunları bilmeden ifşa edemez

Güzelmiş bu. Benzerini yapmak istiyorum. :oops:

Kesinlikle hain olamayacaklar;
1. Nekomamushi ve Inuarashi
İmkan vermiyorum. Oden ölünce birbirlerine düşecek kadar sadıklar bunlar. Ve en önemlisi; Wanolu değiller.

Yarı yarıya hain olma ihtimali bulunanlar;
1. Kawamatsu
Denildiği gibi yıllarca korudu Hiyori'yi.

Ancak bunun yanı sıra, her ne kadar balık adam olsa da Wano'da doğmuş ucubelerden birisi. Bu da hain olması için yeterli. Yarı yarıya oran veriyorum.

Hain olma ihtimali çok yüksek olanlar;
1. Ashura Douji > Eski bir haydut ve hepsinden önemlisi Wano'lu.
2. Kiku > Izo sebebi ile kin beslemesi doğal. Ve Wano'lu.
3. Kanjuro ve Raizo > Bunlara yüksek oran veriyorum. Wano'nun ucubelerindenler.
4. Kinemon > Wano'lu olması yeterli.
5. Denjiro > Wano'lu. Bundan daha kötü bir şey olabilir mi ya? Bir düşünsene, Wano'nun bir ucubesi olarak doğuyorsun. Çok net hain veya hainlerden biri. Ve hepsinden önemlisi Wano'lu.

Hain büyük ihtimalle 20 yıl sonraya gelenler.
Kawamatsu hain olamaz çünkü hapishanede hiç bir bilgi alışverişi yok.
Ashura Douji hain olsa adam o kadar sürünmez ayrıca kinemon gilin 20 yıl sonra geldiklerini ve Zou'ya gittiklerini bilmiyor
Denjiro'da olamaz çünkü Hiyori'nin kimliğini başta ifşa ederdi hain olsa ve son savaşa kadar kimliğimi herkesten gizleyin demezdi. Ayrıca o da 20 yıl sonra ne olduğunu bilmiyor.
Kalan kişiler Kinemon Raizo ve Kanjuro. Bunların arasından da en muhtemeli Kanjuro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık