Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

Ahahaha bak dediğime geldi olay çünkü başından beri belliydi bu ikisinin rakip olarak çizilmesinden dolayı.Rekabet içerisinde aynı takımda sürekli bulunmaları biraz zordu.Miya'yı da sırf bu amaçla eksi tempo pası yapabilen birisi olarak çizdi mangaka.

Takıma neden başvurdu bilemiyorum ama Bokuto belki onu davet etmiş olabilir.Seviyor zaten Hinata'yı biz de seviyoruz Bokuto'yu.Miya tek başına çekilmez adı gibi mıymıy bir tip.

Onun dışında Kageyama vs Hinata bu saatten sonra kesindir bence Finalde de hatta bunların ikisini beraber milli takımda oynarken görebiliriz.
Umarım final arcı derken trollüyordur ya. Bokuto-Miya-Hinata'dan oluşan bir takımın maçlarından 300 sayı daha çıkar en az. :(

Ee ne oldu şimdi? Haikyuu da mı sıvama moduna geçti? Mangayı takip etmiyorum yorumlara baktım sadece.

100 sayı çıkarsa yeter la, oda mı bu adam :S
100 yetmez ya düşününce. Bu adam tek maçı 40 sayıda anlatıyor zaten. :D
Şöyle uzun uzun Suratsız Kageyama ve Suratsız Ushijima'nın tokatlanmasını izlemek istemez misin abi? :D

Ee ne oldu şimdi? Haikyuu da mı sıvama moduna geçti? Mangayı takip etmiyorum yorumlara baktım sadece.
Ulusallarda çeyrek final yaptılar yarı finalin ucundan döndüler. Sonra beş yıllık bir zaman atlaması oldu. Hinata Liseyi bitirince Brezilya'ya gitti ve plaj voleybolu oynadı iki sene. Şimdi Japonya'ya geri dönüyor. Bokuto ve henüz animede gözükmeyen bir karakterle beraber oynayacak. Kageyama ise Ushijima ile aynı takımda.

Şöyle uzun uzun Suratsız Kageyama ve Suratsız Ushijima'nın tokatlanmasını izlemek istemez misin abi? :D

Ulusallarda çeyrek final yaptılar yarı finalin ucundan döndüler. Sonra beş yıllık bir zaman atlaması oldu. Hinata Liseyi bitirince Brezilya'ya gitti ve plaj voleybolu oynadı iki sene. Şimdi Japonya'ya geri dönüyor. Bokuto ve henüz animede gözükmeyen bir karakterle beraber oynayacak. Kageyama ise Ushijima ile aynı takımda.
Neden Spoilerları yığdın bu kadar asfdsgdf

Ve tüm bunların üstüne son arc'a mı giriliyor?

@Mirage
Öldürdü bildiğin. :/ Normalde rahatsız olurdum da 5 yıllık zaman atlamasını duymamla seriye olan bütüm ilgim kayboldu. Haikyuu bitmiş.

@Mirage
Öldürdü bildiğin. :/ Normalde rahatsız olurdum da 5 yıllık zaman atlamasını duymamla seriye olan bütüm ilgim kayboldu. Haikyuu bitmiş.
Bence zaman atlaması mükemmel bir fikirdi sürekli bunların lisede aynı takımlarla oynamasını izlemeyecektik. Profosyonel voleybolda pek çok şeyi görebilirdik vs. ama son arc da son arc diyor adam. İki bölümde bir son sayfaya son arcdayiz haa yazıyor vs :D
Neden Spoilerları yığdın bu kadar asfdsgdf
Haikyuu bitmiş dedi diye cezalandırdım kendimce sjskjssk

@Mirage
Kötü değil bence,diğer spor mangalarından daha değişik,denenmemiş bir yol deniyor tek sorunu son arc olması:D
Bence zaman atlaması mükemmel bir fikirdi sürekli bunların lisede aynı takımlarla oynamasını izlemeyecektik. Profosyonel voleybolda pek çok şeyi görebilirdik vs. ama son arc da son arc diyor adam. İki bölümde bir son sayfaya son arcdayiz haa yazıyor vs :D

Haikyuu bitmiş dedi diye cezalandırdım kendimce sjskjssk
agsdggsdfg

bilmem, yetirebilir niye olmasın ki :S

neysem ben nereye yazmıştım şu son maçın sonucunda kazanırsalar şu olur kaybederseler belki şu olur diye acaba :S bu konuya mı yoksa genel manga tartışmaya mı bi bakam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık