Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gündelik Yaşamı En Çok Kolaylaştıran Meyve

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    47
Ope Ope varken sabunu napayım yav? :D Room'un içinde üzerimdeki pislikleri temizlerim direkt. Gerekirse minik minik parçalara ayırır ip gibi dizerim. Makas adamdan daha estetik yollar çizerim.
Bisküvi meyvesi ile dünyadaki kıtlığa savaş açabilirim mesela, o cezbedici geliyor. Son yorumum Ope Ope tabii.

Ope Ope varken sabunu napayım yav? :D Room'un içinde üzerimdeki pislikleri temizlerim direkt. Gerekirse minik minik parçalara ayırır ip gibi dizerim. Makas adamdan daha estetik yollar çizerim.
Bisküvi meyvesi ile dünyadaki kıtlığa savaş açabilirim mesela, o cezbedici geliyor. Son yorumum Ope Ope tabii.
Ortamda fellik fellik sabun ararsan görürsün ope opeyi o zaman,sabunu küçümseme yani. :D
Tabii ope ameliyat dışında da baya işe yarar.Elinde armut var beğenmedin hemen mutfaktan elmayla değiştirirsin oh ne güzel.

Ope ope çok enerji tüketiyor ve ciddi bilgi birikimi de lazım yahu. Ondan daha kullanışlı olanları da var. İto ito, hobby hobby, soul soul, Kanjuronun meyvesi...
Tamam meyve muazzam ama kullanımı pratik değil.

Bara Bara no Mi çok işe yarayan bir güç veriyor aslında. Günlük işlerde çok yararı olur.

Aslında seride olmayan bazı meyveleri seri dışı diye eklemedim.Hatırladığım kadarıyla tekerlek meyvesi bile vardı.O da baya iş yapar eklenmeli mi ne diyorsunuz ?

Aslında seride olmayan bazı meyveleri seri dışı diye eklemedim.Hatırladığım kadarıyla tekerlek meyvesi bile vardı.O da baya iş yapar eklenmeli mi ne diyorsunuz ?
Usta illa günlük iş gibi düşünme. Mesela ito ito olsa bulutlara tutunup işe gittiğini düşün. İstediğin şeyi kes, istediğin kişiyi kontrol et falan. Hamak ihtiyacı bile yok. Pikniğe gitsen yanında taşımana gerek yok bi çok şeyi. Kopya yap işini görsün falan. Adam ateş bile yakar onla. Bakınız; overheat saldırısı.

Bara Bara no Mi çok işe yarayan bir güç veriyor aslında. Günlük işlerde çok yararı olur.
Ekliyorum öyleyse.Bir örnek versen iyi olur ne tarzda yararı olur merak ettim.

Usta illa günlük iş gibi düşünme. Mesela ito ito olsa bulutlara tutunup işe gittiğini düşün. İstediğin şeyi kes, istediğin kişiyi kontrol et falan. Hamak ihtiyacı bile yok. Pikniğe gitsen yanında taşımana gerek yok bi çok şeyi. Kopya yap işini görsün falan.
Eğer o şekilde bakacaksak bütün meyveler konuya dahil olur.Ben daha çok doğaüstü özelliklerini belli etmeden sıradan insanlara katkı sağlayacak meyveleri düşündüm.Yani toplumda dikkat çekmeyecek ama bireysel olarak iş yaparken temel ihtiyaçlarda falan işe yarayacak.Yoksa dediğin gibi lastikte öyle olur bir başka meyve de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık