Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Gücü Kısılan Meyveler

Gorogoro nun nesi kısılmış? K.haki ye eklenen kaç tane meyve var?
ODAnın wanted'lara bakarak bile tanrısal güçleri sevmediğini görürsünüz. Seride de örnekleri mevcut. Ateşi yakar yıldırımı lastiğe geçirtmez vs vs.
Kaldı ki kısılmış dediğiniz meyve bir ada dolusu savaşçı indirdi yahu yuh yani. Öldüremese de süründürüyor. Uzayda gezebiliyor kalp şok verebiliyor -ki aslında mantıksız değil mi? Keza yıldırım çarpsa etkilenecek demek ki-
Ben zaten sevmiyorum eneli dokunulmaz olduğunu düşündüğü ve egosu için ama bence one piece evrenine gayet güzel oturtmuş adam.
Hadi tamam diyelim sizin tam beklentinizi karşılıyor olsun. Lastiği eritsin falan. Nasıl yenilecekti?

Darkspeed arkadaşa katılıyorum, Goro goro'nun öldürme gücünden kısıyor, bu seferde yaşatma gücüne veriyor. O kalp şoklaması her eve lazım. Birde adamdaki mantra almış başını gitmiş, daha birde yeterli değil diyordu enel arızası, adam tanrı olmayı kafaya takmış, tam Bakırköy'lük biri:oleyo2:

Kizarunun meyvesi hakkettigi saygiyi gormuyor. İsik hizi saniyede 299.000. İsik dunyanin etrafini 1 sn yede 7 tam tur yapabilir. Yanina birde hakin varsa dunyada yenilmez olman lazim ama tabancaya teslim oldugunu gormuslugumuz var :/

Kizarunun meyvesi hakkettigi saygiyi gormuyor. İsik hizi saniyede 299.000. İsik dunyanin etrafini 1 sn yede 7 tam tur yapabilir. Yanina birde hakin varsa dunyada yenilmez olman lazim ama tabancaya teslim oldugunu gormuslugumuz var :/
Işık olmasına değil de ona mi takıldın.Su dünya ile kıyaslama mangaka nin fantezisi iste.

Kizarunun meyvesi ışık değil, parıltı olarak geçiyor.
Mesela shabondy(kesin yanlış yazdım) adasındayken direkt hareket etmiyor, havada birden fazla yere yansıtma yaptıktan sonra istediği yere gidiyordu.

hem ışık hızında gitseydi teorik olarak da kimseye vuramazdı çünkü madde parçacık formundan çıkıp fotona dönüşüyo ne lan bu sanki fizik dersindeymişiz gibi

Bunun tam tersi olsa heralde zirveyi gomu gomu no mi alır. Sırf ana karaktere ait diye; en uyduruk olması gereken meyve en güçlü meyve oldu neredeyse. Oda'nın bu lastik sevdası yüzünden seri de lastik gibi uzadı zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık