Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güçlenmek İçin Hangisini Seçerdiniz?

Hangi eğitimi seçerdiniz ?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 11

• 12

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Mihawk'ın maymunlar çiğner bence, normal insansın çünkü.Okama adasında en iyi Okama ederler seni, normalsin sonuçta. Zeff iyi yemek yapıyor, garsonluk yaparsın en iyisi. Kyros'un eğitimi neden işe yaramazmış?
Mihawk beni maymunlardan korur. Korumazsa adam değil. Zaten ben şatodan tek başıma dışarı çıkmam. Keskin nişancı olan maymun harici hiçbirinden korkmuyorum. Evrimsel olarak üstünüm hepsinden.

Okama adası aslında en güvenli yer. Kişinin içinde yoksa okamalık bir şey olmaz. Zeff'in yanında dediğin gibi iyi bir garson olabilirim ama deniz beni tutuyor. Üstelik denize düşersem yüzme de sıkıntılar çekerim. Karada olmam en iyi seçenek. Hem Zeff ile güçlenemem.

Kyros bana ne öğretebilir. Rebecca seni beni şamarlar, az da olsa potansiyeli vardı. Kyros gibi düz, kaba güce yatkın biri bizim gibi sıradan insanlara pek bir şey katamaz. Ama yine de balıkadam karete'den sonraki 4. seçenek olabilir.

Mihawk beni maymunlardan korur. Korumazsa adam değil. Zaten ben şatodan tek başıma dışarı çıkmam. Keskin nişancı olan maymun harici hiçbirinden korkmuyorum. Evrimsel olarak üstünüm hepsinden.

Okama adası aslında en güvenli yer. Kişinin içinde yoksa okamalık bir şey olmaz. Zeff'in yanında dediğin gibi iyi bir garson olabilirim ama deniz beni tutuyor. Üstelik denize düşersem yüzme de sıkıntılar çekerim. Karada olmam en iyi seçenek. Hem Zeff ile güçlenemem.

Kyros bana ne öğretebilir. Rebecca seni beni şamarlar, az da olsa potansiyeli vardı. Kyros gibi düz, kaba güce yatkın biri bizim gibi sıradan insanlara pek bir şey katamaz. Ama yine de balıkadam karete'den sonraki 4. seçenek olabilir.
Zoro'yu takmayan adam, seni takar mı sanıyorsun? Önce maymunlardan eğitim al der, maymunların ortasına atar seni.

Kyros iyi eğitmen, bana güvenebilirsin. El kadar çocuğü Gladyatöre çeviren adam seni nelere çevirmez?

Yok Garp tam ayarında dayak atar bence. Gerçi Zeff' de olabilirmiş.
İllede dayak istiyorsan Dof Family'de iyi sopalıyor.

Ray kötü seçenek. sen sıradan insansın küçük düşün, Ray sana ne öğretebilir. Hava eğitimi yine faydasız. Siz kendinizi Nami ya da o yaşlılar düzeyinde zeki mi sanıyorsunuz, sıradan insanlar. Cp eğitimi çok zor, normal olan yapamaz. Keza Garp, Dragon eğitimi de öyle. Kobi ve Helmeppo falan normal değil.

Hele Heracles'in orada hemen ölürüz. En yanlış seçenek budur. Usopp ölmedi çünkü hikaye öyle ama bizim bir önemimiz yok. Daha ilk tehlikede ölürüz. Dof ailesinde meyvesiz ve sıradan biri olarak yerimiz yok. Kyros'un eğitimi bir halta yaramaz. Birde Zeff olayı da işe yaramaz. Benim tekmem ne kadar gelişebilir ki :/

İvankov'dan new kama kenpo öğrensek epey işe yarar. Balık adam karete de öyle.

Mihawk ile en azından bir miktar da olsa kılıç öğrenirsin, üstelik Perona da orada.
Bu baya realist bir bakış açısı olmuş sende haklısın.Ama Dof ailesi aldı varsayıyoruz zaten ve bence Zeff de eğitim verir gayet rahat realist yaklaşsak bile hiçbir sorun yaşanacağını sanmıyorum.

Nami eğitimi al, Alabasta'ya git. Hocalık yap, parayı kır.
Türk aklı böyle birşey işte. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık