Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık hemen hemen eminim.Oden zirvesindeyken imparator seviyesindeydi.Kaido o yüzden bu kadar korkuyor.Oden Roger ve Wb ile dövüşürken o seviyeye ulaşmamıştı henüz.Yazar Wb,Roger,Oden sahnesini Ace,Sabo,Luffy gibi çizmiş.Oradan zaten belli oluyor bu adamların zirve hallerinde birbirlerinden çok ayrı liglerde olmayacakları.Wb ve Roger 5 milyar ve üstüyse zirvesine ulaştığı zaman Oden de 4.5 ediyordu bence kısacası.
Potansiyel olarak katılıyorum, Oden yonkou potansiyelindeydi. Ancak o potansiyeline ulaşamadı. Gördüğü zirve amiraldi bence. Kaido da o zaman Oden'le denkti.
Cavendish vol. 2 ?
Zoro ittifak içinde sadece Luffy'den geridedir. Kınlardan en fazla ona denk olan Denjiro çıkabilir. Yamato ve Law da Zoro'ya denktir. Bu dördünü klasman olarak aynı görüyorum, tabi şimdilik.

Potansiyel olarak katılıyorum, Oden yonkou potansiyelindeydi. Ancak o potansiyeline ulaşamadı. Gördüğü zirve amiraldi bence. Kaido da keza öyle.

Cavendish vol. 2 ?
Zoro ittifak içinde sadece Luffy'den geridedir. Kınlardan en fazla ona denk olan Denjiro çıkabilir. Yamato ve Law da Zoro'ya denktir. Bu dördünü klasman olarak aynı görüyorum, tabi şimdilik.
Kid>zoro garanti bence. Yamato'yu da kart sıralamasına göre güçlü diyorum. Yoksa manga da geçen bir şey yok.

Potansiyel olarak katılıyorum, Oden yonkou potansiyelindeydi. Ancak o potansiyeline ulaşamadı. Gördüğü zirve amiraldi bence. Kaido da o zaman Oden'le denkti.

Cavendish vol. 2 ?
Hayır.O kadar efsane olup zirvesine ulaştığını kendi ağzıyla söyleyen aslında normal şartlarda Kaido’yu yenecek birisinin limiti amiral olamaz.

Ace bence yamato. Bu durumda king'den güçlü olması gerek. Bana göre de king'ten güçlü olan adam zoro dan da güçlüdür.
İyi de Yamato'nun, Kaido'nun hiyerarşisinde yer aldığını gösteren bir ibare yok ki. King'den güçlü olduğunu hiç sanmıyorum. Ancak varsayımın doğruysa o başka.

Zoro King'den güçsüz bence de.

İyi de Yamato'nun, Kaido'nun hiyerarşisinde yer aldığını gösteren bir ibare yok ki. King'den güçlü olduğunu hiç sanmıyorum. Ancak varsayımın doğruysa o başka.

Zoro King'den güçsüz bence de.
Bence bir ace yer almalı. Ace için kaidou diyorlardı ama bence kaiodu direkt.l oyun kurucu. Tabi dediğin gibi kesin bir ibare yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık