Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Algı yaratmak? Ula tartışmamızın başından beri atlamadığın dal kalmadı. Sürekli tartışmanın odak noktasından kaymalar, karakter için hakaret edip karşı tarafı kışkırtma çabaları falan.

Neyse, sana Bilal'e anlatır gibi anlatmak lazım, başka türlü olmayacak çünkü :D

Yahu Zoro son bölümlerde ben sadece onların içkisinin peşindeydim deyip adam öldürüyor. Senin hoş gördüğün o içki davranışının sonucu bu. İçki bulmak için adam öldürmek. Daha burasını göremiyorsun. Biraz olayların nereye gittiğini gör. Adam eskiden kendi içkisini içerken, şimdi içki bulamadığı için adam öldürüyor. Sanki normal bir davranışmış gibi anlatıyorsun.

Hala Rey konusunda bıdı bıdı. Sanki sen Luffy şöyle böyle ballı dediğinde ben Zoro için kompozisyon yazacağım. Sen Luffy'nin Rey balından bahsederken, ben ordaki bal durumunun en çok Zoro'ya yaradığını anlatmaya çlaışıyorum ama nereye. Gözünüzde ''Zoro haketmiş, Zoro ballı değil'' gözlüğü var bir kere. Çıkarmak ne mümkün. Adamı ölümden Rey kurtartıyor ama sana kalsa Rey balının büyük kısmını Luffy yemiş.

Tutmaz kardeşim tutmaz, bu algı çabaların tutmaz.
Bence sen direkt Bilalsin. Zoro’nun alkol kullanabilmesini övmek, alkol için adam öldürmesini yüceltmek oluyorsa zaten tartışmayalım seninle. Olayların gittiği noktaymış. Kardeşim o noktadan bahsettim mi ben? Aynısı yine Ray muhabbeti içinde geçerli. Ben hoca olarak kendisine denk gelen adamdan bahsediyorum. Sen orada ama olayların gittiği nokta diyorsun trollüğe devam et. Karşı tarafın demediği şeyi sanki karşı taraf demiş gibi cevap yazmak tam saçmalık üzgünüm. Benim ağzımdan çıktı mı böyle bir şey diyorum? “Demedin ama demek istediğin buraya çıkar” ne demek? Benim demek istediğim şeyin oraya çıktığına nerede varıyorsun sen? Alkol alabilmesini överiz ZORO’NUN ALKOL İÇİN ADAM ÖLDÜRMESİ NORMAL demişsin diyorsun. Ya git Allah aşkına.

Bence sen direkt Bilalsin. Zoro’nun alkol kullanabilmesini övmek, alkol için adam öldürmesini yüceltmek oluyorsa zaten tartışmayalım seninle. Olayların gittiği noktaymış. Kardeşim o noktadan bahsettim mi ben? Aynısı yine Ray muhabbeti içinde geçerli. Ben hoca olarak kendisine denk gelen adamdan bahsediyorum. Sen orada ama olayların gittiği nokta diyorsun trollüğe devam et. Karşı tarafın demediği şeyi sanki karşı taraf demiş gibi cevap yazmak tam saçmalık üzgünüm. Benim ağzımdan çıktı mı böyle bir şey diyorum? “Demedin ama demek istediğin buraya çıkar” ne demek? Benim demek istediğim şeyin oraya çıktığına nerede varıyorsun sen? Alkol alabilmesini överiz ZORO’NUN ALKOL İÇİN ADAM ÖLDÜRMESİ NORMAL demişsin diyorsun. Ya git Allah aşkına.
Bak sadece şu iki cümleyi anlatayım da bitsin bu tartışma. Çünkü cümleleri değiştirmede üstüne yok.

''Sanki normal bir davranışmış gibi anlatıyorsun.'' - ''ZORO’NUN ALKOL İÇİN ADAM ÖLDÜRMESİ NORMAL demişsin diyorsun''.

İkisi arasındaki yedi farkı bul da konuş önce.

Engellediğim tek adama bulaşmış olduğunu görüyorum Allah sabır versin :hhh: Süperman gibi içe bakış tekniğini uyguluyor adam sana, nereye varmak istediğini falan anlıyor işte, bence uzatma he deyip geç :oleyo2:

--------------------------------------------------------------------------------------------

Luffy'i çok severdik fena karakter değildi ama iki yılın ardından girdiği dövüşler lackalaştı bu yüzden kendisi de ortama ayak uydurdup daha da cıvıttı artık pek gideri yok. Güç olarak iyi gelişti ama gerisi bitti. Top kek adasında, Sanji ile beraber kayıplara karıştılar.

İşin bir diğer kısmı daha doğrusu yorumu atma sebebim adama gömüyorsak illa güç üzerinden gömüyoruz gibi gelmesin, şuanki mevcut gücü ile elemanı gömme olayımız arasında hiç bir ilişki olmayabilir :artiz:

Üye silindi 1004

Engellediğim tek adama bulaşmış olduğunu görüyorum Allah sabır versin :hhh: Süperman gibi içe bakış tekniğini uyguluyor adam sana, nereye varmak istediğini falan anlıyor işte, bence uzatma he deyip geç :oleyo2:

--------------------------------------------------------------------------------------------

Luffy'i çok severdik fena karakter değildi ama iki yılın ardından girdiği dövüşler lackalaştı bu yüzden kendisi de ortama ayak uydurdup daha da cıvıttı artık pek gideri yok. Güç olarak iyi gelişti ama gerisi bitti. Top kek adasında, Sanji ile beraber kayıplara karıştılar.

İşin bir diğer kısmı daha doğrusu yorumu atma sebebim adama gömüyorsak illa güç üzerinden gömüyoruz gibi gelmesin, şuanki mevcut gücü ile elemanı gömme olayımız arasında hiç bir ilişki olmayabilir :artiz:
Eskiden bu tarz konular açılsa insanlar tek bir tane gönderi yapmazdı. WCI beraber Luffy'den de Sanji'den de insanlar soğudu. İki yıl sonrası için verilen sözlerin hiçbirini tutamadılar. Arkalarında bir dolu dost bıraktılar. Sadece ikisinin yetersizliğinden dolayı bir sürü insan öldü. İnsanlar bu iki karakterden cidden soğudu. Yaptığımız haterlık oluyor. Üzgünüm WCI son sayfasına bakıp da Luffy ve Sanji'den nefret etmeyecek varsa diyecek başka bir şeyim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık