Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Groundhog Day (1993)

Sizce Bu Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    40
Hep faydacı bakıyorum işte, iflah olmam ben.

Kırılamayacaksa lanettir. İstersen tanrı ol, sürekli aynı güne uyanmak kadar sıkıcı bir şey olamaz. Bildiğin cehennem. Bir süre eğlendirir, ama uzadıkça ölesiye bıktırır, azap haline gelir.
34 yıl adam yaşamış işte. 34 yıl boyunca o müzikle uyandığını düşün işte.

Sadece filmdeki süreyi aldım ben. Sonsuz olması dahilinde bir işe yaramaz çünkü, gerçekten lanet olur. Genel profilden bakarsak, 33 yıl farklı günleri yaşamaya bile katlanamayan insanlar var.
33 yıl demek hayatından harcamadan 33 yıllık bir potansiyel demek kesinlikle bir kütüphanede o döngüye girmek isterdim

Tekrara bağlayacağımız güne bağlı. Soğuk ve kasvetli bir günse baştan lanet demektir benim için. Aksi halde nimet gözüyle bakarım kesinlikle.

Edit: Düşündüm de o günün şartları ne olursa olsun nimet olur benim için.

Tekrara bağlayacağımız güne bağlı. Soğuk ve kasvetli bir günse baştan lanet demektir benim için. Aksi halde nimet gözüyle bakarım kesinlikle.
Filmdeki eleman da "Güzel bir hatunla Hawaii'de tatile gitmiştim. Keyfime bakıyordum ve tavşan gibi sevişiyordum. Niye o gün tekrara girmedi ki?" diye soruyordu.

Filmdeki eleman da "Güzel bir hatunla Hawaii'de tatile gitmiştim. Keyfime bakıyordum ve tavşan gibi sevişiyordum. Niye o gün tekrara girmedi ki?" diye soruyordu.
Haklı bir isyana girmiş eleman. Mesajımı editledim gerçi. Benim adıma her türlü nimet olurdu. Bi çay koyup şu filmi izleyeyim bari. Çok hoşuma gitti konusu.

34 yıl adam yaşamış işte. 34 yıl boyunca o müzikle uyandığını düşün işte.
Abi işte sen çıkman imkansız diyorsun. İmkansız ise o topa hiç girilmez. Yok eğer bilmem kaç yıl sonra bir şekilde çıkabileceksem her türlü girerim. Zamanı durdurmak gibi bir şey.

Bildiğin İzanami tekniği, iyi insan ol kurtul, biz başaramayız. İlk başlarda nimet gibi olur. Canımın istediğini yaparım ama nereye kadar. 10 sene sonra sıkılırdım herhalde, büyük bir şehirde belki sıkılmam. Bir gün sniper ile avlanırım falan, her türlü çılgınlığı yapardım.

Bildiğin İzanami tekniği, iyi insan ol kurtul, biz başaramayız. İlk başlarda nimet gibi olur. Canımın istediğini yaparım ama nereye kadar. 10 sene sonra sıkılırdım herhalde, büyük bir şehirde belki sıkılmam. Bir gün sniper ile avlanırım falan, her türlü çılgınlığı yapardım.
Bunu ben de çok düşündüm de, süre aşırı uzun yahu. 34 yıl az bir zaman değil. Deneyecek bir şey bile kalmaz yani. Dünyayı bile gezsen, 24 saatin var hepi topu.

Abi işte sen çıkman imkansız diyorsun. İmkansız ise o topa hiç girilmez. Yok eğer bilmem kaç yıl sonra bir şekilde çıkabileceksem her türlü girerim. Zamanı durdurmak gibi bir şey.
Lan imkansız demiyorum. Adamın filmde geçirdiği süreyi kota koydum işte. Bir gün bitecek bile olsa, 34 sene aynı günü yaşamayı cehennem azabı görecek insanlar var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık