Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
987 sayı okuyup Roger'ın amacını bilmemek...

Evladım dediklerini kapattırdı ama. Ace, teatch, oars, ona bağlı olan 16 korsan tayfası...
Oğulları kaçsın diye kendini paspas etti. Oğlu salak olmasa ve geri dönmese başarmıştıda. Yani Ace babasını dinlese ölmezdi. Ace Thatch kovalamasa yine babasını dinlese bu sefer de yakalanmayacaktı ve Oars ölmeyecekti. Thatch'a yapacak bir şey yok. Newgate tanrı değilki bu olaya engel olsun

Yaz da bilelim işte. :bilmem: roger'ın o ulvi amacını.
Oğulları kaçsın diye kendini paspas etti. Oğlu salak olmasa ve geri dönmese başarmıştıda. Yani Ace babasını dinlese ölmezdi. Ace Thatch kovalamasa yine babasını dinlese bu sefer de yakalanmayacaktı ve Oars ölmeyecekti. Thatch'a yapacak bir şey yok. Newgate tanrı değilki bu olaya engel olsun
Kendini ve ailesini bir donat için harcadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Korsanlar Kralı oldu
En güçlü tayfaya sahip oldu
Bilmediğimiz bir amacı daha var.
Sırf ilki bile vizyon acısından edward'a bin basar. Ama amaç kelimesinin sen de farklı bir anlamı varsa bilemem.
Bende ''amaç'' kelimesinin farklı anlamı yok. Sadece başka anlamlar yüklemiyorum.

Şimdi roger'ın amacı üzerinden gidelim tekrar bakalım burada kimden yardım istiyor. Hani o küçümsediğin, kreş işletiyor dediğin Wb'den. Wb olmasa o çok büyük dediğin amacını gerçekleştiremeyecek Roger.

Yardım et bana Newgate!! Onunla son adaya ulaşacağım ühüüü!!

Vay be bu amaç cidden onu Wb'den çok daha büyük yapıyor. :eek: :eek: :oleyo: :oleyo:

Bende ''amaç'' kelimesinin farklı anlamı yok. Sadece başka anlamlar yüklemiyorum.

Şimdi roger'ın amacı üzerinden gidelim tekrar bakalım burada kimden yardım istiyor. Hani o küçümsediğin, kreş işletiyor dediğin Wb'den. Wb olmasa o çok büyük dediğin amacını gerçekleştiremeyecek Roger.

Yardım et bana Newgate!! Onunla son adaya ulaşacağım ühüüü!!

Vay be bu amaç cidden onu Wb'den çok daha büyük yapıyor. :eek: :eek: :oleyo: :oleyo:

Ohara da okuyanların alası var. Illaki biri gelirdi.

En büyük devrimci, en büyük korsan, kendi kanından çocuğuna sahip gerçek bir baba. Diğerleri anca taklitçisi olur bu adamın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık