Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Roger vs WB savaşında Rayleigh bu kadar güçlüydü madem 3 gün boyunca kimle meşgul oldu da kaptanına yardım edemedi ve yenişemediler?
WB tarafının en güçlü iki savaşçısı WB ve Roger'dan tek yiyen Oden idi.
Rahatça 2 sebep bulabilirim:
1-Tam güç giriştikleri nereden belli? 3 gün sonra partimsi bir hava oluyor zaten.
2-Aynı örneği Big Mom vs Kaido'da da verebiliriz. Bu 2'si birbiriyle o kadar kapışabiliyor. Ancak bir gecede 2'si de yeniliyor. Bu Luffy'i onlardan üste mi koyuyor?

Rahatça 2 sebep bulabilirim:
1-Tam güç giriştikleri nereden belli? 3 gün sonra partimsi bir hava oluyor zaten.
2-Aynı örneği Big Mom vs Kaido'da da verebiliriz. Bu 2'si birbiriyle o kadar kapışabiliyor. Ancak bir gecede 2'si de yeniliyor. Bu Luffy'i onlardan üste mi koyuyor?
Bu mantıkla yaklaşırsan istediğini istediğin seviyeye koyarsın zaten. Durmadan başka bir tarafın üstünlük kurmasıyla 3 gün 3 gece savaştılar diye anlattı mangaka. Ortada net bir denklik var. Ben anketi 3 amiral vs Roger + Rayleigh sandım da hiç düşünmeden amiraller dedim. 4 amiral tartışılıyor anlaşılan, konuşulmayacak kadar saçma bir durum :hhh:

Bu mantıkla yaklaşırsan istediğini istediğin seviyeye koyarsın zaten. Durmadan başka bir tarafın üstünlük kurmasıyla 3 gün 3 gece savaştılar diye anlattı mangaka. Ortada net bir denklik var. Ben anketi 3 amiral vs Roger + Rayleigh sandım da hiç düşünmeden amiraller dedim. 4 amiral tartışılıyor anlaşılan, konuşulmayacak kadar saçma bir durum :hhh:
O adamların son ana kadar tam güç girip, o kadar az yarayla çıktıkları tartışılmamalı bence asıl ama neyse. Uzatmayayım, iyi akşamlar.

Fuji'yi çıkartsak tartışılır. Roger iki amirali dengeli bir şekilde tutacak da Ray amiral alabilir olacak da vs...

Veya Roger vurdu mu Amiral ya ölecek ya da ağır yara alacak ki handikaplı devam edebilsin...
Kaido'yu dize getiren Oden'i iyi benzetmişti Roger tek bir vuruşla. Gücünü gördüklerimiz arasından vuruşunu karşılayabilecek bir Garp bir de Wb var. En ağır topları olan Akainu bile WB'nin yaşlı halindeki vuruşunu karşılayamıyor daha.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık