Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Kaido'yu dize getiren Oden'i iyi benzetmişti Roger tek bir vuruşla. Gücünü gördüklerimiz arasından vuruşunu karşılayabilecek bir Garp bir de Wb var. En ağır topları olan Akainu bile WB'nin yaşlı halindeki vuruşunu karşılayamıyor daha.
İşte burada şunu düşündüm bir kişiye vururken öbürü izleyecek mi? Emin değilim o konuda.

İşte burada şunu düşündüm bir kişiye vururken öbürü izleyecek mi? Emin değilim o konuda.
Evet bu da var. Belki normal güç seviyeleri toplamı aşağı yukarı aynıdır ama amirallerin kombo özelliği de var.
Şunun gibi:
Roger+Rayleigh=4
Amiraller teker teker=1 ama toplanınca 4.5 eder vesaire.
Ben yine de ikili alır diyorum ama orası ayrı.

İzlemeyecek tabii, ama ne yapacak? Demek istediğim, Roger vuruş yaparken hedef alınan kişi haricindekiler ya kenara çekilir ya da karşı saldırı yaparak vuruşu karşılamaya çalışır.

Vuruşu karşılayamayacaklarını varsayarsak, diğerleri mecbur geri çekilecekler. İkili, hepsini tek tek bu şekilde indirebilir. Toplu bir şekilde vuruşunu karşılayabilirlerse eğer, çekişmeli bir vs olabilir belki. Yine de ikili alır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık