Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

@RocheFelix sonunda oturup izledim ve bitirdim. Var ya en son ne zaman uzun uzun güldüğümü hatırlamıyordum bile iyi geldi. :D Ark'ın büyük çoğunluğunu mangadan takip etsem de hepsini okumamıştım. Baştan sona izleyince acayip beğendim. Gintama'nın karakterlerini ve hikayelerini savaş sahnelerine kıyasla daha çok seven biri olarak bu Ark'a hayran kaldım resmen. Katsura,Sakamato, Oboro,Kamui, Kouka... on iki bölüme pek çok fb sığdırmışlar çok iyiydi. :D Komediyi de aksiyon sahnelerinin içine iyi yerleştirmişler. Arada izlerken durdurup ekran görüntüsü aldım. Bakıp gülersin sen de. :D

Not: Oboro ve Kamui adamdır. :(

@RocheFelix sonunda oturup izledim ve bitirdim. Var ya en son ne zaman uzun uzun güldüğümü hatırlamıyordum bile iyi geldi. :D Ark'ın büyük çoğunluğunu mangadan takip etsem de hepsini okumamıştım. Baştan sona izleyince acayip beğendim. Gintama'nın karakterlerini ve hikayelerini savaş sahnelerine kıyasla daha çok seven biri olarak bu Ark'a hayran kaldım resmen. Katsura,Sakamato, Oboro,Kamui, Kouka... on iki bölüme pek çok fb sığdırmışlar çok iyiydi. :D Komediyi de aksiyon sahnelerinin içine iyi yerleştirmişler. Arada izlerken durdurup ekran görüntüsü aldım. Bakıp gülersin sen de. :D

Sonunda ha :D
Şu tarz durdurmaları ilk bölümlerden yapmaya başladım ben de :D
Gerçi 9. bölümde anca aklıma geldi.
Görevi tamamladığına göre mangaya transit geçiş yap artık.

Sonunda ha :D
Şu tarz durdurmaları ilk bölümlerden yapmaya başladım ben de :D
Gerçi 9. bölümde anca aklıma geldi.
Görevi tamamladığına göre mangaya transit geçiş yap artık.
Biraz daha biriksin de öyle okurum. Birden bitirince boşluk oluyor insanda. :D O ara ben de baştan başlarım sanırım. :D

Bu 12 bölümün devrimsel aşaması Katsura'nın Katsura değil Zura demesiydi sanırım. :D

12 bölüm iyiydi ama eski güldürüsü yoktu tabii konu itibariyle.

Sen sevmezdin Oboro'yu :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık