Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 91 60.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 60 39.7%

• Kullanılan toplam oy
    151
Çok güçlü bir adamdı gerçekten. East Blue'da değil de GL veya yeni dünyada olsaydı çok sağlam bir yerde olurdu kesinlikle. Severim Gin reisi.

Oda'nın tek arclık kullandığı karakterler arasında Wyper ile birlikte en başarlısı.Hala daha görmeme sebebimizin büyük ihtimal ölmüş olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.Yoksa Water 7'daki tavşanlı kızı veya Skypia'da girişte bekleyen bir ablayı unutmayan Oda'nın unutması ihtimali düşük.

Son düzenleme:
Baya Potansiyelli biriydi.

Tüm eski kötü rakiplerin, özellikle de Oda'nın tekrar çizmedikleri, BB'nin müttefikleri olarak son savaşta yer alırlar mı ya da Oda bizimkilerin yanında son kez çizer mi? En dandik karakteri bile unutmayan Oda'nın bazı karakterleri hiç bir daha çizmemesi tuhaf.

Arlong ne yapıyor mesela? Bilerek çizmediğini bir şeyler için sakladığını düşünüyorum.

Baya Potansiyelli biriydi.

Tüm eski kötü rakiplerin, özellikle de Oda'nın tekrar çizmedikleri, BB'nin müttefikleri olarak son savaşta yer alırlar mı ya da Oda bizimkilerin yanında son kez çizer mi? En dandik karakteri bile unutmayan Oda'nın bazı karakterleri hiç bir daha çizmemesi tuhaf.

Arlong ne yapıyor mesela? Bilerek çizmediğini bir şeyler için sakladığını düşünüyorum.
Arlong şuan Impel Down'da olabilir çünkü en son Denizciler tarafından tayfasının üyeleri ile birlikte yakalanmıştı.Gin için ise kesin bir şey söyleyemiz çünkü seride en son gözükeli nerden baksan 20 yıl oldu ve bu uzun bir süre.Benim tahminime göre Don Krieg'in zehri yüzünden ölmüş olduğu ama Sanji'ye söylediği Büyük Hatta görüşeceğiz lafı yüzünden ilerde görebileceğimiz ihtimalini de diğerlerinin arasına katmalıyız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık