Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Reçine sınırı 200 çıkmış.Bu yeni oyun herhalde birilerini tedirgin etmiş olarak yorumladım :D Ha ama öyle çok bir değiştiren güncelleme değil gerçi

Sıradan oyuncular için normal reçine çok da önemli değil. Önemli olan yoğun reçine sınırı. Kesinlikle sonsuz olmalı çünkü bedava değil kelebek toplamanız gerekiyor. Ya zaten sınırlı miktarda toplayabiliyorsun bir de sınırlı içeriklerden üretilmesine rağmen üretime de sınır koyuyorsun.

Sıradan oyuncular için normal reçine çok da önemli değil. Önemli olan yoğun reçine sınırı. Kesinlikle sonsuz olmalı çünkü bedava değil kelebek toplamanız gerekiyor. Ya zaten sınırlı miktarda toplayabiliyorsun bir de sınırlı içeriklerden üretilmesine rağmen üretime de sınır koyuyorsun.
Dediğin çok mantıklı da mihoyo böyle bir güzellik yapacağını düşünmüyorum.Ama en azında.10-15 kadar sınırı artırılsa gene idare eder.

Dediğin çok mantıklı da mihoyo böyle bir güzellik yapacağını düşünmüyorum.Ama en azında.10-15 kadar sınırı artırılsa gene idare eder.
Hsr'daki sistemi getirebilirler belki ileride resin sınırı full olunca 2400 sınıra kadar resin otomatik başka bi barda birikiyor ama dolum hızı normal resine göre daha yavaş. Mesela bu hafta 3-4 gün giremedim oyuna biriken resine ek 500 küsür resin birikmişti.

Ben yeni çıkan oyunu beğenmedim ama umarım Hoyoverse şirketini tedirgin edip yenilikler getirmeye itebilir. Onun dışında dün yayınlanan animasyon fena değil ama karakter yüzlerini çok çocuksu yapmışlar gibi geldi bana. Natlan öngösterimi de beğenmedim, çok daha dark bir ortam bekliyordum ben açıkcası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık