Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D. denen topluluğun ırk olduğu bile belli değil bak. İçlerinde Saul gibi bir devde var.
La nasıl bakıyon mangaya :D Garp k hakiyi görünce sende de mi diyor. Öbürü k hali görünce Dragon'un evladı diyor. hala kalkıp yok efendim doğduğu zaman bi artısı yoktu diyorsun :bilmem:
Luffy bu serinin en yağlı ailesinde doğmuş, gerçek bu :a:

La nasıl bakıyon mangaya :D Garp k hakiyi görünce sende de mi diyor. Öbürü k hali görünce Dragon'un evladı diyor. hala kalkıp yok efendim doğduğu zaman bi artısı yoktu diyorsun :bilmem:
Luffy bu serinin en yağlı ailesinde doğmuş, gerçek bu :a:
Garp onda çıkacağını biliyordum diyor. Öyle bir bahsediyor ki bunun çıkıp çıkmama ihtimali varmış gibi. Direk soyun etkisi olsa her türlü çıkmasını beklersin. Diğer taraftan Garp'ın torunu olduğu bildikleri adamın h.haki salması neden ordakileri şaşırtıyor. Ve Aokiji'nin şaka yapıyorsun gibi bir tepki vermesine yol açıyor?

Ayrıca D. ırk mı değil mi o konumuz şu an.

Daha laf anlatymacağım bıktırdınız beni. İstediğiniz gibi düşünün.:D

Mihawk konularında, Rakip bir kaç cümlede geçerken, savunan savunmayan her kesin Mihawk'ı konuşması hakkında ne düşünüyorsunuz? :)

Bana da bu sıfır yetenekle yükselme olayı saçma geliyor. Güzel çirkin olayı değil bildiğin saçma. Luffy de bu yetenekleri miras almış. Örneğin meyve meyve değil ama onu geliştirecek savaş zekası var herifte. Herkesin o meyveyi o denli geliştirme ihtimali yok. Her şeyin sesini duyuyor bu krallığa uygun olmakla ilgili bir şey mesela. Soy demek mantıksız olmaz. H. Haki var bunun da soy etkisi yadsınamaz. Ace'te de var babadan gelme. Babasında acaba var mı diye düşünmek garip olur. Ölmeyi kabullenmeyen bir ruhu var bakıyorsun asi olmayan yok içlerinde. Ama bunların hiçbiri kötü gelmiyor bana çünkü hikayenin dallanıp budaklanmasını sağlıyor. Hikayesi için okuduğum bir seride nasıl olduğuyla da ilgilenmem açıkçası. Örneğin annesi de merak ediyorum. Belki rouge gibi sıradan biriydi ama yaşam gücü yüksekti bilemeyiz ama ben görmek isterim.

Oda resmen Croco çok tuttu yenisini deneyeyim diye tasarlamış la. Yapamamış o ayrı. Lütfen.
Bi de ezik kalıyor diyor. :artiz:
- Doflamingo ve Crocodile arasında bazı benzerlikler vardır;
  • İkisi de Shichibukai iken Luffy tarafından yenilip tutuklanmışlardır.Luffy, Crocodile'ı havaya uçururken, Doflamingo'yu yere gömmüştür.
  • İki karakter de içinde çok sayıda Şeytan Meyvesi olan büyük örgütleri yönetmiştir.
  • İki karakter de gerçek yüzleri ortaya çıkana dek, ülkelerinde kahraman olarak görülmüştür.
  • İki karakter de meyvelerini son sınırda kullanır.
  • İki karakter de gösterişli giyinir ve tüylü ceketleri vardır.
  • İki karakter de Roger'ın idamını canlı izlemiştir.
  • İki karakter de benzer planlar yapmışlardır (Halkı krala düşman etmek).
  • İki karakter de kraliyet ailesinden üyeleri ekiplerinde kullanmıştır. Crocodile, Vivi. Doflamingo, Viola.
  • İki karakter de yasadışı malzemeler kullanmıştır (Crocodile, Dans Tozu. Doflamingo, SAD).
  • İki karakter de işe yaramadığını düşündükleri adamlarını harcamıştır (Crocodile, Galdino. Doflamingo, Bellamy).
  • İki karakter de kafalarından saldırıya uğramışlar, ancak meyve güçleri sayesinde kurtulmuşlardır (Crocodile, Vivi. Doflamingo, Kyros).
- Doflamingo'nun Enel ile de bazı özellikleri benzemektedir:
  • İki karakter de kendisini tanrı sanmaktadır.
  • İki karakter de beklemedikleri kişilerden ölümcül saldırılar almış, fakat ikisi de meyve güçleri sayesinde ölmemişlerdir (Enel, Wiper. Doflamingo, Law).
  • İki karakter de yaşadıkları ülkeyi yok etmeyi başarmışlardır (Enel, Melek Adası. Doflamingo, Dressrosa).
E tamam işte. Dof yıllar önce bu işi başarmış. Bizim Croco ise onu örnek almaya çalışıp eline yüzüne bulaştırdı. Benzer değiller, Croco bildiğin taklitçi. :S Birisi zayıf bir ülkeye el koymaya çalışmış, diğeri NW'de bir ülkeyi ele geçirdiği yetmezmiş gibi aynı zamanda yeraltı dünyasının gizli patronu. Nw'deki canavarların zincirini tutan kişi. Politik gücü de çok fazla aynı zamanda. Birine Smoker gelir, diğerine amiral falan... Fark çok aslında. :a:

Durup dururken bana Croco'ya laf sokturtma. :/ Sevdiğim bir karakter çünkü.

E tamam işte. Dof yıllar önce bu işi başarmış. Bizim Croco ise onu örnek almaya çalışıp eline yüzüne bulaştırdı. Benzer değiller, Croco bildiğin taklitçi. :S Birisi zayıf bir ülkeye el koymaya çalışmış, diğeri NW'de bir ülkeyi ele geçirdiği yetmezmiş gibi aynı zamanda yeraltı dünyasının gizli patronu. Nw'deki canavarların zincirini tutan kişi. Politik gücü de çok fazla aynı zamanda. Fark çok aslında. :a:

Croco nedense kendine ordu istiyordu.Yada ona eş değer olan antik silahı.Eline yüzüne bulaştırdı ama amacı zayıf ülkeyi ele geçirmek değildi.Germa gibi bir ordu yada antik silah istiyordu.

Ordu meselesinin devrimci bağıyla alakası olabilir.Hep merak etmişimdir bu adam nereden tanıdık devrimcilerle diye.İva tanıyorsa bence bir bağı var.

Croco nedense kendine ordu istiyordu.Yada ona eş değer olan antik silahı.Eline yüzüne bulaştırdı ama amacı zayıf ülkeyi ele geçirmek değildi.Germa gibi bir ordu yada antik silah istiyordu.

Ordu meselesinin devrimci bağıyla alakası olabilir.Hep merak etmişimdir bu adam nereden tanıdık devrimcilerle diye.İva tanıyorsa bence bir bağı var.
Zamanında onlardan da yemiştir bi tokat.

E tamam işte. Dof yıllar önce bu işi başarmış. Bizim Croco ise onu örnek almaya çalışıp eline yüzüne bulaştırdı. Benzer değiller, Croco bildiğin taklitçi. :S Birisi zayıf bir ülkeye el koymaya çalışmış, diğeri NW'de bir ülkeyi ele geçirdiği yetmezmiş gibi aynı zamanda yeraltı dünyasının gizli patronu. Nw'deki canavarların zincirini tutan kişi. Politik gücü de çok fazla aynı zamanda. Birine Smoker gelir, diğerine amiral falan... Fark çok aslında. :a:

Dofun yapabilme meselesi ejder olmasıyla ilgiliydi. Croco ise sıfırdan kendini kabul ettireceği ve ülkeyi emrine alacağı bi plan yaptı. Karşısına Luffy çıkmasa yapacaktı da. Üstelik Croco geri duran emir altına giren bi tip de değil. Adam NWde gitmiş denemiş yenilmiş sonra baştan başka planlar kurmuş. Gördüğü anda yine geri durmuyor saldırıyor Wbye. Ne ondan ne Akainudan ne de başkasından geri duruyor adam istediğini yapıyor bedeli ne olursa olsun. Dof hem emir altına girmiş, hem amiral görünce geri adım atıyor, hem de başaramayınca o bana yardım etmedi ama ipleri tutuyordum(!) falan diye sallıyor. Kaidoyu duyunca eli ayağı titriyor herifin. Sana dememe gerek yoktur ama bu güç kıyası değil irade ve cesaret kıyası. Biri bahane uydurmuyor öbürü uyduruyor, biri pohpohlama ile başkalarının verdiği güçle yürürken diğeri adını bile bilmeyen adamları emri altında toplayıp sesi çıkanı gücüyle susturuyor.
İpleri tutuyormuş(!) Kimin ipi la o? Kaidouyu BigMomı falan mı tutuyormuş bu, hakkaten buna inanıyor musun? Adam kendini övmek için sallıyor işte. Kaido daha Dofun yakalandığını bilmeden önce kendi diyor dünyanın gördüğü en büyük savaşı başlatacağım diye. Dof mu durduracaktı Kaidoyu ipleriyle?
Tsurunun dediği gibi zavallıca konuşmalar, bahaneler.
Kişilik manasında ikisini de sevmem ama tasarım noktasında bi boss için Croco harikadır Dof ise hem onun kötü bi çakması hem de fazla şişirilmiş bi adam. Benim için 5 Dof 1 Croco etmez.

Kardeş niye düşündüğüm şeyi söylemeyeyim de kendiminin inanmadığı bir şeyi söyleyeyim.

En güçlü adam ne oluyor en güçlü ırk ne oluyor yahu? En güçlü adamın en güçlü ırktan çıkması gerekmez mi zaten?
Niye gereksin alpa Allah'ını seviyosan. :D En güçlü ırk ayrı, en güçlü adam ayrı. He en güçlü adamın en güçlü ırktan çıkma ihtimali daha çok olur ama WB gibi istisnalar da olabiliyor. :a:

Dofun yapabilme meselesi ejder olmasıyla ilgiliydi. Croco ise sıfırdan kendini kabul ettireceği ve ülkeyi emrine alacağı bi plan yaptı. Karşısına Luffy çıkmasa yapacaktı da. Üstelik Croco geri duran emir altına giren bi tip de değil. Adam NWde gitmiş denemiş yenilmiş sonra baştan başka planlar kurmuş. Gördüğü anda yine geri durmuyor saldırıyor Wbye. Ne ondan ne Akainudan ne de başkasından geri duruyor adam istediğini yapıyor bedeli ne olursa olsun. Dof hem emir altına girmiş, hem amiral görünce geri adım atıyor, hem de başaramayınca o bana yardım etmedi ama ipleri tutuyordum(!) falan diye sallıyor. Kaidoyu duyunca eli ayağı titriyor herifin. Sana dememe gerek yoktur ama bu güç kıyası değil irade ve cesaret kıyası. Biri bahane uydurmuyor öbürü uyduruyor, biri pohpohlama ile başkalarının verdiği güçle yürürken diğeri adını bile bilmeyen adamları emri altında toplayıp sesi çıkanı gücüyle susturuyor.
İpleri tutuyormuş(!) Kimin ipi la o? Kaidouyu BigMomı falan mı tutuyormuş bu, hakkaten buna inanıyor musun? Adam kendini övmek için sallıyor işte. Kaido daha Dofun yakalandığını bilmeden önce kendi diyor dünyanın gördüğü en büyük savaşı başlatacağım diye. Dof mu durduracaktı Kaidoyu ipleriyle?
Tsurunun dediği gibi zavallıca konuşmalar, bahaneler.
Kişilik manasında ikisini de sevmem ama tasarım noktasında bi boss için Croco harikadır Dof ise hem onun kötü bi çakması hem de fazla şişirilmiş bi adam. Benim için 5 Dof 1 Croco etmez.
Aradaki klasman farkını görmezden gelmen beklenen bi durum. Birisi Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup diğeri Şampiyonlar Ligi.
Croco'nun konumuna koy Dofu ekip plan vs. yapmadan tek başına feth de eder hüküm de sürerdi Alabastada.
Demem o ki birisi Barcelonayla maça çıkmaktan çekiniyor diğeri BUGSAŞ Spor'a yeniliyor. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık