Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake'i saymazsak Germa yer bunları.İchiji Peros ile dövüşebiliyor,üstün de gelebiliyor.Judge Snack ve diğerlerine karşı tek başına belli bir süre üzeri dövüşüp yenilmiyor.Yonji kekosu bile suitle Daifuku ile savaşabiliyor falan.Yerler Uçan altılıyı.
Yavaş yesinler boğazlarında kalır sonra.:D Wg’de bu konuyu açtım Drake olmadan 5 kişi olmalarına rağmen uçan beşli aldı bu karşılaşmayı.:rolleyes:

WG Mihawk Roger'ı yüksek zorlukta alır diyen adamların oluşturduğu bir topluluk haberin olsun xd.Seriden çok anlıyorlarmış gibi davranmaya gerek yok.Feat bazında yerden yere vurur Germa bunları.
Yahu uçan altılı gayet güçlü adamlar.Sen Drake Who’dan falan güçlü mü sanıyorsun.En fazla Sasaki kadar güçlü ondan üstte de olmayabilir.Yani önemli bir nova üzerinden bu adamların gücünü anlatmaya yeterli bir veri bu.Bakma sen Franky yendi şu yendi mevzusuna.Nolacak kayıp mı edecekler ? Arada uçurum olmadığı sürece senaryo böyle gelişmek zorunda.Bu güçlü olmadıklarını göstermez.

Yahu uçan altılı gayet güçlü adamlar.Sen Drake Who’dan falan güçlü mü sanıyorsun.En fazla Sasaki kadar güçlü ondan üstte de olmayabilir.Yani önemli bir nova üzerinden bu adamların gücünü anlatmaya yeter bir ver bu.Bakma sen Franky yendi şu yendi mevzusuna.Nolacak kayıp mı edecekler ? Arada uçurum olmadığı sürece senaryo böyle gelişmek zorunda.Bu güçlü olmadıklarını göstermez.
Drake Who'dan güçlü zaten sanmak ile alakalı bir durum değil.Drake dediğin adam direk Queen'in ölmesi durumunda yerine gösterilen kişi yahu.Tobbi Roppolar bile adamın seviyesinin farkında.
Germa dediğin oluşum ise yonko tayfasının istediği bir güç.Uçan altılıdan feat olarak öndeler bile zaten.

Tayfanın tamamı Top Kek'e gelseydi yine Big Mom Veteranlarını alırdı.
Alamazlardı diye kim dedi :d

Drake Who'dan güçlü zaten sanmak ile alakalı bir durum değil.Drake dediğin adam direk Queen'in ölmesi durumunda yerine gösterilen kişi yahu.Tobbi Roppolar bile adamın seviyesinin farkında.
Germa dediğin oluşum ise yonko tayfasının istediği bir güç.Uçan altılıdan feat olarak öndeler bile zaten.
Orada bir çeviri karmaşası yaşanıyor Maria'nın direk Who'yu en güçlü gösterdiği sahne olması lazım.

Drake dönen muhabbete bunla ilgilenmiyorum lider olmak ilgi alanımda değil tarzı laf ediyor orada.Maria'nın bu kişi sen olurdun değil mi diye Who'ya döndüğünü hatırlıyorum.

@Smoker O sahnenin aslı nedir ? Sen ne sonuç çıkarmıştın yerine geçecek kişi kim olur deniyordu ?
Bana sorarsan Maria orada lafı ortaya söylüyor, Drake direkt kendini konudan muaf tutmak için ilgilenmediğini söylüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık