Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji One Piece'in sefiridir.

@Millennium Wizard Yediği Zoan'ın gerçek hayattaki fiziksel boyutunu One Piece'e uyarlamaya zorlamakta anca sizin yapabileceğiniz bir şey zaten. :D

Kaku ve Jyabura arasında meyvelerin hibrit modları açılınca çok fazla boy ya da kas farkı varda biz mi bilmiyoruz? Vahşi Zoan'lar daha gelişime müsait deniliyor ama Jyabura'nın tipine bakarak bu gelişmemiştir yauv deniyor :d Aynı zamanda Dünyamızdaki Zürafanın fiziksel gücü Kaku'ya enjekte ediliyor fanlar tarafından. Aşırı masum :d
Jack yada Queen mamut formu açtı diyelim misal el kadar mı açıyorlar formu gerçek boyutu neyse onu açıyor.Yoksa ne anlamı kalır.Size mini hayvan meyvesi verdik mi dedi Oda ben kaçırdım herhalde.Hepsi orjinal boyutu neyse o şekilde zoanlarda.Diğer türlü Kaido’nun ejder formu kendi ebatlarında olmalıydı.

Jack yada Queen mamut formu açtı diyelim misal el kadar mı açıyorlar formu gerçek boyutu neyse onu açıyor.Yoksa ne anlamı kalır.Size mini hayvan meyvesi verdik mi dedi Oda ben kaçırdım herhalde.Hepsi orjinal boyutu neyse o şekilde zoanlarda.Diğer türlü Kaido’nun ejder formu kendi ebatlarında olmalıydı.
Haki bilen bir Lucci, Queeni de Jack'i de alır. Bunun gerçek dünyada fiziksel ebatı yüksek olanın meyvesi, One Piece'te çok yüksek fiziksel güç sağlar ile alakası yok. O sizin uydurmanız.

@Alpamis Daha saldırgan oldukları söylenmişti sanırım etçil zoanların.Saldırganlık = Güç değil öyle algılamayın yanlış algılarsınız.Bunun dışında etçil zoan kullanıcılarının antrenman ve çalışmayla daha hızlı gelişebildikleri söylenmişti.Buna örnek Lucci zaten adam Cp0 lideri oldu.Fakat o arcta Kaku ile Jyabura arasında 20 douriki seviye farkı vardı.Jyabura bu avantajı kullanayım diyip öne geçecek olsa bile zamana ihtiyacı vardı o arcta olmazdı yani.Ki bunu herkes Lucci gibi başaramıyor Cp0 arasında görmediğimize Lucci gibi ölümüne çalışmamış adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık