Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyini beğenemedin?

Sağ kollar arasında diyorum. Bir yanlışlık mı var ?

Şahsen ben Shanks gibi haki master birinin sağ kolunda da kral haki beklerim. Bu arada bunların hepsi Zoro hariç tabi ki. Ss Zoro hepsinde en iyi sağ kol olacak ;)
Zoro'yu daha çok severim ama seri sonu bile k.hakisi Kata etmez onu geç.Ki gerekte yok.

Enel'in mi Kata'nın mı gözlem hakisi daha iyidir?
Enel meyvesiyle birleştiriyordu gözlemini.Sesleri duyabilmesinin sebebi yanlış hatırlamıyor isem meyveyesiydi falan.Kata'nın meyvesinin gözlemine bir katkısı yok.

Şu kral hakinin ne işe yaradığını öğrenseydik öyle konumlasaydın karakteri. Daha fazla adam bayıltabilmek pek de matah bir şey gibi durmuyor çünkü.
Katılıyorum. Bir işe yaradığı için değil kağıt üzerinde yazmış olmak için yazdım onu. Hee kral hakinin bir işe yaradığını düşünmediğimden değil tabi. Şimdilik kesin bir şey yok ortada.

Zoro'yu daha çok severim ama seri sonu bile k.hakisi Kata etmez onu geç.Ki gerekte yok.
Haklı olabilirsin. Bazen kendimi kaptırıyorum :utangac:

Katılıyorum. Bir işe yaradığı için değil kağıt üzerinde yazmış olmak için yazdım onu. Hee kral hakinin bir işe yaradığını düşünmediğimden değil tabi. Şimdilik kesin bir şey yok ortada.

Haklı olabilirsin. Bazen kendimi kaptırıyorum :utangac:
Beckmen tam donanımlı biri gibi duruyor zaten. Direkt olarak tek bir haki türüne indirgemek biraz karakteri küçümsemek gibi geliyor. Ki bildiğimiz kadarıyla meyvası da yok adamın. Hoş Marco>Beckmen

En donanımlısı Kata çok netim bu konuda.Saldırı gücünde ya da savunma konularında en iyi olmadığı bariz zaten ama çok yönlülükte açık ara 1.kendisi.

Beckmen tam donanımlı biri gibi duruyor zaten. Direkt olarak tek bir haki türüne indirgemek biraz karakteri küçümsemek gibi geliyor. Ki bildiğimiz kadarıyla meyvası da yok adamın. Hoş Marco>Beckmen
Yok ben küçümsemedim. Bir yönünün daha ön planda olması küçümseme olarak adlandırılmamalı bence. Ss Shiryu'yu saymazsak zaten Marco ve Beckman arasında döner zirve yarışı. Karar vermek zor.

En donanımlısı Kata çok netim bu konuda.Saldırı gücünde ya da savunma konularında en iyi olmadığı bariz zaten ama çok yönlülükte açık ara 1.kendisi.
Sanırım katılıcam :hmm:

En donanımlı gibi duruyor şu an için Luffy kapışmasından gördüğümüz kadarıyla.Çok yönlü evet.
Ama markası dandik işte.Her donanım her özelliği bulunan ama çabuk bozulan kötü marka bilgisayarlar gibi bazı sağ kollar ise direk Apple olabilir. :D
İnanmak güzel şey :D Luffy'nin yonko önceki durağının diğerlerinden eksiği olduğunu düşünmek daha güzel şey.Diğer sağ kollar Apple olabilir bak haklısın.Hem çok pahalı hem işe yaramaz.Örneği bu arc ortada xd.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık