Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya sen bana şunun cevabını ver.Madem o kadar hızlı ateş ediyor king silahına bile davranamadan.Niye göğsüne sıkmamış ?Adam kılıçla karşılayamayacaksa.Gözlemi de kötü diyorsun savuşturamayacak o zaman.Niye yapmamış İzo bunu ? Biraz düşünürsen bulacaksın ve savunduğun şeyin yanlış olduğunu anlayacaksın.
Hala anlatamıyor muyum ben sana ? Yahu İzo'nun amacı King'i silahsız bırakmak.Vücuduna sıksa King hasarı alsa bile buna dayanıp sonrasında kınları durdurmayı deneyebilir.Adam silahsız bıraktı King'i işte.Çoğu filmde olur zaten oyunlarda da bir ton örneği vardır.Adam rakibin kılıcını kendi kılıcıyla adamdan uzaklaştırır ya da uzağa fırlatır.İzo'nun yaptığı tam olarak bu.Yanlış şeyi savunan sensin.Hala farkında değilsin.Adamlar baskına gelmiş İzo'nun Kaido tarafının kaptandan sonraki açık ara en güçlü adamının elinden silahını mı alması daha mantıklı olur yoksa çok işe yaramayacak vücuda silah sıkması mı :D İzo zaten daha zor olanı yapıp herifin en rahat tepki verebileceği yere sıkmış King ona bile tepki verememiş.

Tekrar yazıyorum King'in k.hakisini mevcut şartlarda iyi olarak nitelendiriyorsun bir an önce Sanji gömmekten vazgeçmen gerekir.King'in aşağı yukarı 2,3 katı gözleme sahip kendisi çünkü.

Son düzenleme:
Hala anlatamıyor muyum ben sana ? Yahu İzo'nun amacı King'i silahsız bırakmak.Vücuduna sıksa King hasarı alsa bile buna dayanıp sonrasında kınları durdurmayı deneyebilir.Adam silahsız bıraktı King'i işte.Çoğu filmde olur zaten oyunlarda da bir ton örneği vardır.Adam rakibin kılıcını kendi kılıcıyla adamdan uzaklaştırır ya da uzağa fırlatır.İzo'nun yaptığı tam olarak bu.Yanlış şeyi savunan sensin.Hala farkında değilsin.Adamlar baskına gelmiş İzo'nun Kaido tarafının kaptandan sonraki açık ara en güçlü adamının elinden silahını mı alması daha mantıklı olur yoksa çok işe yaramayacak vücuda silah sıkması mı :D İzo zaten daha zor olanı yapıp herifin en rahat tepki verebileceği yere sıkmış King ona bile tepki verememiş.
Bende tersini yapamayacağı için bunu yapmak zorunda kaldığını söylüyorum.Adamı 3 saniye yavaşlatırsın hepsi o kadar.Harry potter expeliarmus büyüsü yapmadı yani.King silahını kaybetmiş olmadı adamı yavaşlattı sadece araya girmesine engel oldu.Mermi sıkarak zarar verebileceğini bilse gafil avlardı emin ol buna.Aşağıda bile samuraylar bunları bırakalım tobi roppo indirelim diyorlar.Sağ kol yaralamak büyük iş olur savaşa büyük katkı sağlardı.Adam şu an havadan uçan kuşu geçirtmiyor öyle bir hakimiyeti var kaidoya nasış ulaşacağız diye kara kara düşünüyorlar.

Bende tersini yapamayacağı için bunu yapmak zorunda kaldığını söylüyorum.Adamı 3 saniye yavaşlatırsın hepsi o kadar.Harry potter expeliarmus büyüsü yapmadı yani.King silahını kaybetmiş olmadı adamı yavaşlattı sadece araya girmesine engel oldu.Mermi sıkarak zarar verebileceğini bilse gafil avlardı emin ol buna.Aşağıda bilr samuraylar bunları bırakalım tobi roppo indirelim diyorlar.Sağ kol yaralamk savaşa büyük katkı sağlardı.Adam şu an havadan uçan kuşu geçirtmiyor öyle bir hakimiyeti var kaidoya nasış ulaşacağız diye kara kara düşünüyorlar.
Mantıklı olan seninki değil benimki.Mangada örneği olan bir şeyi söylüyorum ben sana.King dediğin adamın elinden kılıcını düşürten İzo bu sayede Kawamatsu'nun adamı oyalamasını sağlıyor.Manganın devamında var zaten kendisi.Uzatmayacağım.King düşündüğün kadar iyi bir k.haki kullanıcısı değil.Antik zoana sahip kendisinden küçük kardeşinin mızraklara,kılıçlara kafa attığı ortamda 2 mermi yiyip yavaşlamayacağı çok bariz bir olay.Elinden kılıcı gittiği için Kawamatsu bile durdurabildi ama kendisini.

Inu ve Neko Sulong formuna girip Katakurie dalsa ne olur.

Bence kesinlikle Katakuri kazanır. Heriften öyle donanımlar var ki. 5 gün geleceği görüp yine o dövüşten kazanan olarak çıkar gibi geliyor.

Inu ve Neko Sulong formuna girip Katakurie dalsa ne olur.

Bence kesinlikle Katakuri kazanır. Heriften öyle donanımlar var ki. 5 gün geleceği görüp yine o dövüşten kazanan olarak çıkar gibi geliyor.
Kediyle Köpek, bir kaç dakika içerisinde Jack'ı harcadıysa pek çok karkater karşısında şansı olur. Bana göre Katakuri'yi de alırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık