Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arabasta ve Dressrosa olaylarından sonra kaldırılmadı mı zaten? Hem Vegapunktan yeni bir icat bekliyorum belki de ondan kalmamıştır. Yoksa Kaido bile Shichilerin kaldırılmasının dünyada kaosa yol açacağını söylüyor.
Tamam işte shichilere gerek kalmaz dedin manga zaten adamlara gerek kalmadığını gösteriyor.

Eder tabi. Franky, Brook, Chopper'dan belli farklı şeyler katmayı sevdiği. :D
Müttefik olur gibi geliyor bana da. Wano sonu tayfaya gelen gelir dahası artık Sunny'de yolcu eden olur. Law, Kinemonlar, Caribou gibi. :D
Aynen öyle. Tayfaya Logia şart zaten. Caesar ve Monet'i de az beklemedik zamanında :D

Sunny de bu gidişle uluslararası lüks yolcu gemisi gibi olacak. Yolculuk eden edene :hhh:

Aynen öyle. Tayfaya Logia şart zaten. Caesar ve Monet'i de az beklemedik zamanında :D

Sunny de bu gidişle uluslararası lüks yolcu gemisi gibi olacak. Yolculuk eden edene :hhh:
Logia lazım ama tayfayla bağı ve görevde lazım. Tayfaya baktın mı hepsinin kurulu bağı ve görevi var. :D
Sunny sanmıyorum ki artık sadece hasır şapkaları taşısın. Eskide kaldı o günler. :hhh:

Logia lazım ama tayfayla bağı ve görevde lazım. Tayfaya baktın mı hepsinin kurulu bağı ve görevi var. :D
Sunny sanmıyorum ki artık sadece hasır şapkaları taşısın. Eskide kaldı o günler. :hhh:
Orası öyle tabii. Buna en çok uyan ikili Caesar ve Monet'ti ama gelmemeleri yazık oldu gerçekten :/

Aslında Usopp'a iyi bir Logia verilse on numara olacak. Kum ve çamurdan sonra toprak meyvesi çok iyi giderdi reise. O konu hakkında kısa bir teori bile hazırlamıştım ama yazamadım hala :D

Hakikaten öyle yav. Tayfanın tek yolculuk etmesini özledim valla :D

Orası öyle tabii. Buna en çok uyan ikili Caesar ve Monet'ti ama gelmemeleri yazık oldu gerçekten :/

Aslında Usopp'a iyi bir Logia verilse on numara olacak. Kum ve çamurdan sonra toprak meyvesi çok iyi giderdi reise. O konu hakkında kısa bir teori bile hazırlamıştım ama yazamadım hala :D

Hakikaten öyle yav. Tayfanın tek yolculuk etmesini özledim valla :D
Rosa'da Franky bizim tayfadan kimse meyve yemek istemez demişti. Yani E.Oda logia ihtiyacı duyuyorsa dışarıdan katacaktır. Monet dururken Caribou olması da. :/ :/
Eski olan birçok şey özleniyor. Ama sanırım geri gelmeyecek. 2 yıl sonrası olan değişikliğiyle kabul etmek gerek. :D

Rosa'da Franky bizim tayfadan kimse meyve yemek istemez demişti. Yani E.Oda logia ihtiyacı duyuyorsa dışarıdan katacaktır. Monet dururken Caribou olması da. :/ :/
Eski olan birçok şey özleniyor. Ama sanırım geri gelmeyecek. 2 yıl sonrası olan değişikliğiyle kabul etmek gerek. :D
Franky'nin sözleri yoruma açık ama. İstemez diye düşünen kendi de olabilir şimdi. Ayrıca tayfa henüz bir meyveyle karşılaşmadı Mera Mera hariç. Karşılaşınca duruma göre yenme ihtimali de var ama Oda bey bu saatten sonra bunu yapar mı bilemem :/

En çok özlediğim de tayfa içi komedi sahneleri :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık