Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach ve Sakazuki bence Kaido ve Linlin'den çok daha iyi düşmanlar Luffy için. Bu ikisi serideki önemli bosslar arasında en sönük olanları bana göre. Kaido ve Linlin'den hala büyük keyif alan insan sayısı çok az gördüğüm kadarıyla.

Direk yoldan zarar vermeyi geçtim hala gizemlerini korumaları da büyük bir artı. Umarım kötü işlenmezler. Ancak Sakazuki çok pasif kaldı o bir eksi tabii.

Teach ve Sakazuki bence Kaido ve Linlin'den çok daha iyi düşmanlar Luffy için. Bu ikisi serideki önemli bosslar arasında en sönük olanları bana göre. Kaido ve Linlin'den hala büyük keyif alan insan sayısı çok az gördüğüm kadarıyla.

Direk yoldan zarar vermeyi geçtim hala gizemlerini korumaları da büyük bir artı. Umarım kötü işlenmezler. Ancak Sakazuki çok pasif kaldı o bir eksi tabii.
Teach'in rakibi net Luffy ama Sakazuki ile savaşacak olan kişi Luffy midir bence orası kesin değil. (Yorumlarına katılıyorum)

Perospero'yu kim öldürecek acaba? Kaido'nun ekibinden biri öldürüp Linlin'le dövüşmek zorunda mı kalırlar yada Linlin bizzat kendisi mi öldürür?

Perospero'yu kim öldürecek acaba? Kaido'nun ekibinden biri öldürüp Linlin'le dövüşmek zorunda mı kalırlar yada Linlin bizzat kendisi mi öldürür?
Yardım'a gelen çocuğunu da öldürmezsin herhalde. Bu peros baya zeki karakter. Anayı fişfişleyip herkesin fişini çekecekler gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık