Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir tarafta çocukları dilendirmek dahil her türlü pisliği yapabilecek birisi, diğer tarafta ise düşmanının kızını bile kendine aşık edecek kadar yüce gönüllü birisi. Bir aileden bu kadar farklı iki çocuk nasıl çıktıysa artık.
Vizyon ve misyon meselesi, birisi kendinin farkında diğerinin beyni yıkandığı gibi D. avına çıkmış ... D. olmayan çocukları dövüyor,sövüyor vs.. yapıyor .. Diğeri öylemi bir çocuk için şehir yok ediyor reis...

Diyene bak hele.:D Diyen kişi Violet tecavüze uğradı diyen birisi.Ama Violet karakterinin bundan haberi yok tabii.:hhh:
Bunu ben demiyorum Oda diyor.
Siz fanlar her türlü suçu işlemiş adamın birine tecavüz etmiş olabileceği fikrini bu denli redderken tabi kadının öldürmek istediği ablasının katiline aşık olduğunu sanmanız normal.

Silinmiş Üye

Saçı kırmızı değil Şenksten değil bu .s aldatmış kadın :(
Ahahah. Cahillik bu olsa gerek. :hıh: Şenksde aslında kırmızı saçlı değil aslında hep boya. Karakterin wiki sayfasında yaşlarına göre saç değişimine bakarsan saçlarına bakım yaptırdığını ve rengin oturduğunu görürsün. Adam one piece evreninde güzellik salonuna gidiyormuş gibi karizma kasıyor.:artiz:

Ama aldatma konusunda kafam karışık genelde köy gösterildiğin çoğu bakımsız ve yaşlı gibi görünüyordu :good: Eğer oradakilerle aldattıysa shanks havali görünmeyi bıraksın.:D

Ahahah. Cahillik bu olsa gerek. :hıh: Şenksde aslında kırmızı saçlı değil aslında hep boya. Karakterin wiki sayfasında yaşlarına göre saç değişimine bakarsan saçlarına bakım yaptırdığını ve rengin oturduğunu görürsün. Adam one piece evreninde güzellik salonuna gidiyormuş gibi karizma kasıyor.:artiz:

Ama aldatma konusunda kafam karışık genelde köy gösterildiğin çoğu bakımsız ve yaşlı gibi görünüyordu :good: Eğer oradakilerle aldattıysa shanks havali görünmeyi bıraksın.:D
O zaman Şenks normalde yeşilimsi mi? Yoksa @Roronoa Zoro :oleyo:

Bunu ben demiyorum Oda diyor.
Siz fanlar her türlü suçu işlemiş adamın birine tecavüz etmiş olabileceği fikrini bu denli redderken tabi kadının öldürmek istediği ablasının katiline aşık olduğunu sanmanız normal.
Tutku kelimesinin anlamını öğrenmen gerekiyor önce.Ve arada niye samimiyet göstergesi hitabetler olduğunu.Bunları öğrenip kavradığın zaman tekrar konuşmaya gerek kalmayacak zaten.

Tutku kelimesinin anlamını öğrenmen gerekiyor önce.Ve arada niye samimiyet göstergesi hitabetler olduğunu.Bunları öğrenip kavradığın zaman tekrar konuşmaya gerek kalmayacak zaten.
Sen de "bu bir shounen, anlatamam." lafının anlamına bak bence.
Adam nasıl direk tecavüz desin, Doflamingo'nun çarpık ve sadist zevklerini mümkün olduğunca dile getirdi adam.
Adamın yediği her haltı gözler önüne sererken amaç, köy göz önünde olduğundan kılavuza gerek kalmayacak duruma getirmek ama nerde tabiii...
Adam katil,
Adam psikopat,
Adam silah taciri,
Adam insan kaçırıcı
Adam sadist

Ama tecavüzcü mü?
Doflamingo'm yapmaz. :utan:

Onun yerine Violet, ablasının katiline, memleketinde kıyım yapmış kişiye, Babasına bir ömür acısını çekeceği bir kötülük yapmış kişiye, ülkelerine gelip yönetimi zorla onlardan çalmış kişiye, sırtını dayadığı dünya hükümetinden aldığı güçle memleketinde istediği manyaklığı yapmış kişiye aşık olacak kadar...
Bilemedim, bütün bunları yapnış kişiyi öldürneye çalışırken bir yandan da o kişiye aşık olacak midesizliği göstermil birine ne denir?

Sen de "bu bir shounen, anlatamam." lafının anlamına bak bence.
Adam nasıl direk tecavüz desin, Doflamingo'nun çarpık ve sadist zevklerini mümkün olduğunca dile getirdi adam.
Adamın yediği her haltı gözler önüne sererken amaç, köy göz önünde olduğundan kılavuza gerek kalmayacak duruma getirmek ama nerde tabiii...
Adam katil,
Adam psikopat,
Adam silah taciri,
Adam insan kaçırıcı
Adam sadist

Ama tecavüzcü mü?
Doflamingo'm yapmaz. :utan:

Onun aksine Violet, ablasının katiline, memleketinde kıyım yapmış kişiye, Babasına bir ömür acısını çekeceği bir köyülük yapmış kişiye, Ülkelerine gelip yönetimi zorla onlardan çalmış kişiye, sırtını dayadığı dünya hükümetinden aldığı güçle memleketinde istediği manyaklığı yapmış kişiye aşık olacak kadar...
Bilemedim, bütün bunları yapnış kişiyi öldürneye çalışırken bir yandan da o kişiye aşık olacak midesizliği göstermil birine ne denir?
Doflamingom yapmaz demiyorum.Yapmayacağı ortada çünkü ihtiyacı yok böyle birşeye.Bize ilk tanıtıldığında etrafında kızlar eğlencesine bakıyordu.Yani kapısında yatıyorlar zaten sen tecavüz diyorsun.Eğer iddia ettiğin gibi bir tecavüz varsa iki kişi arasında samimiyet olmaz bunu öğrenmelisin.One piece serisinde kaliteli karakterler hususunda böyle birşey yok seride.Teach bile Bonney’e tayfama gel diye teklif yaptı sen nereden atıyorsun anlamak mümkün değil.Ki Teach bunu yaparken şu an olduğu gibi karı kızla eğlenmiyordu.Şu an tayfamda kadın yok gel bile demez Bonney’e.Kısacası dediklerin karakterlere iftiraya giriyor.

Al gülüm ver gülüm ilişkisi var.

Doflamingo, Viola'nın gücünü istiyor.Viola ise ona yakınlaşıp, hem babasını kurtarmak hem de kuyusunu kazmaya çalışıyor.

Herhalde Doflamingo çakma Esmeralda'ya kafayı takacak kadar düşmemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık