Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roshinante adamdır.

Ya bu neydi şimdi? :hhh:
O kodu da insanlar mı verdi kardeşim? Cidden unuttuğum için sormuştum. :(
Niye suratını astın yahu? Soruna cevap verdim sadece. Biraz ofansif gibi mi durdu, pardon. :sapkali:
Rosinante'nin marine olması sadece daha düzgün bir eğitim ve imkan sahibi olmasını sağladı. Ben onun büyük resimle pek işi olduğunu sanmıyorum. Fazla duygusal bir karakterdi. Yaralıydı da zaten.

Niye suratını astın yahu? Soruna cevap verdim sadece. Biraz ofansif gibi mi durdu, pardon. :sapkali:
Rosinante'nin marine olması sadece daha düzgün bir eğitim ve imkan sahibi olmasını sağladı. Ben onun büyük resimle pek işi olduğunu sanmıyorum. Fazla duygusal bir karakterdi. Yaralıydı da zaten.
Yok be, takılıyorum. Sıkıntı yok. :D
Rosinante'nin marine olması ondan bir şey eksiltmez. Smoker de marine. :respect:

Adamlar Oden'e sağ kol dedi ya. 39 yaşındaki Wb'yi ayağa kaldıran herif 13 senede anca sağ kol seviyesine gelebilmiş demek ki. Ki bu 13 senenin yarısı Wb ve Racır gibi iki insan azmanıyla geçmiş. Evet, çok mantıklı :alkis:

Adamlar Oden'e sağ kol dedi ya. 39 yaşındaki Wb'yi ayağa kaldıran herif 13 senede anca sağ kol seviyesine gelebilmiş demek ki. Ki bu 13 senenin yarısı Wb ve Racır gibi iki insan azmanıyla geçmiş. Evet, çok mantıklı :alkis:
Koskoca beyazsakal Marco seviyesi biri geliyor diye tayfasına çekilin kenara demez.O tayfa çöp değilse bir zahmet birarada sağ kol tutsun yada alsın.Çöp olmadığını da Roger ahalisi gösterdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık