Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law plan yapıp hükümet köpekliği yaparken Kid 2 yonkouya dalmış.
Hakkaten bu niye lord olmuştu.Punk Hazard'a girebilmek içindi galiba.Ama onlara bile yasaktı Smoker'a da girmek yasaktı diye biliyorum.Birbirlerine burada ne işin var diyorlardı.Öyle olunca Law'ın lord olmak için çok çok önemli bir sebebi varmış gibi gözükmüyor.100 kalp verdi falan ama bunu net açıklamadı bence üzerinde durması lazımdı.

Hakkaten bu niye lord olmuştu.Punk Hazard'a girebilmek içindi galiba.Ama onlara bile yasaktı Smoker'a da girmek yasaktı diye biliyorum.Birbirlerine burada ne işin var diyorlardı.Öyle olunca Law'ın lord olmak için çok çok önemli bir sebebi varmış gibi gözükmüyor.100 kalp verdi falan ama bunu net açıklamadı bence üzerinde durması lazımdı.
Rosa hakkında bilgi toplamak için girdi. Kendi söylüyor. Bilgiler edindim bir tek Rosa'da bulunan fabrika hakkında bilgi edinemedim diye.

Bu süreçte Kaido hakkında bilgi de toplamıştır. Gökyüzünde ki halini ilk tanıyan Law'dı.

Yani hocam haklısın da Marco'ya bu şans verildi. Bende savaş meydanında biraz daha yıkıcı olmasını beklerdim. Veya karasakal ile olan savaşında en azından ya karasakal'a ya da adamlarından birine hasar verdiğini bilmek iyi olurdu. Ama yanlış hatırlamıyorsam ezici bir şekilde yenilmişti.(anime de diyordu diye hatırlıyorum.)
Mf zaten saçmalığın zirvesiydi de... Son savaşta Kizaru'yu alırsa güzel olur.

Üye silindi 1004

Ha hayatını adadığı intikamı ya amirale ya yonkouya aldıracaktı yani.Tam bir low yahu.

Bizim çakallıklarla işimiz olmaz.Gücünü düşüreyim ya da zamanı bekleyelim demeyiz.Delikanlı gibi çıkar karşısına mücadelemizi veririz.Bu denizlerde korkaklar hiç bir şey başaramaz.
Birisi de intikamını Luffy sayesinde alacak ama, low olan yine Law. :hhh:

Rosa hakkında bilgi toplamak için girdi. Kendi söylüyor. Bilgiler edindim bir tek Rosa'da bulunan fabrika hakkında bilgi edinemedim diye.
Ne bileyim onu öğrenmek için lord olmak mı gerekli.Karasakalın lord olması gibi çok önemli bir sebebe dayandırmadı bence.Her halükarda öğrenirdi öğrenmesi gereken bilgileri.Adamını ailenin çöplerine ajan olarak soksun mesela.Joker olduğunu biliyor onu da mı shichibukai olarak öğrendi.Ben bütün bilgileri 10 sene önce aralarına katılmasından biliyordur diye düşünürüm yani.

Ne bileyim onu öğrenmek için lord olmak mı gerekli.Karasakalın lord olması gibi çok önemli bir sebebe dayandırmadı bence.Her halükarda öğrenirdi öğrenmesi gereken bilgileri.Adamını ailenin çöplerine ajan olarak soksun mesela.Joker olduğunu biliyor onu da mı shichibukai olarak öğrendi.Ben bütün bilgileri 10 sene önce aralarına katılmasından biliyordur diye düşünürüm yani.
Belki gizli bilgilerde edinmiştir. Hükümetten başkalarının bilemeyeceği. Law ansiklopedi gibi. Neleri bildiğini tam bilemiyoruz. Adam bir şeyler geliştikçe açıyor kendini, dilleniyor.

Ne çok şey biliyorsun diye hatta Zoro-Sanji-Usopp söylemişti. Bildiği şeyler var ama daha neler biliyor bilmiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık