Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'a ters rakip King, bir de hızlıysa room'un etki alanı dışına kaçabilir rahatça. Zoro'da pek uygun değil King için. En efektif dövüşecek olan rakip Sanji.
Dövüş stili uysa bile sağ kola karşı arasında büyük seviye farkı var. Umarım karşı karşıya gelmezler. Sanji'yi daha fazla acı çekerken görmek istemiyorum.

Keşke bunları söylemeden bir şekilde yerini belirleyip indirseydik seni :mincika:

Sanji gayet daha uygun bir rakip Zoro'ya göre.

Geppo-görünmezlik, ani gelecek saldırılara karşı germa zırhı. Luffy G4 ile hava adımları yapabiliyor, Sanji geppo kullanıyor. Uçan bir zoan türüne karşı Zoro onun sahasında savaşamaz.

Bunu da şu bu kavgasına indirgiyorsanız tebrik ediyorum. :d

Dövüş stili uysa bile sağ kola karşı arasında büyük seviye farkı var. Umarım karşı karşıya gelmezler. Sanji'yi daha fazla acı çekerken görmek istemiyorum.

Yani rakip çok ve bu adamlarla birileri dövüşecek. Güzel bir power up ile King'e karşı en iyi performans ortaya koyabilecek isimlerden birisi Sanji.

Ben anlamıyorum serideki tüm büyük isimleri niye Luffy indirmek zorunda :d

:artiz:
Hani ben de Sanji King'i yener diye düşünmüyorum ama sen deyince bi "neden olmasın" oldum.
Kendi arcında parlayamadı ama suiti aldı. Bu suitle parlatma niyetindeyse falan. :gamyon:

Yani rakip çok ve bu adamlarla birileri dövüşecek. Güzel bir power up ile King'e karşı en iyi performans ortaya koyabilecek isimlerden birisi Sanji.

Ben anlamıyorum serideki tüm büyük isimleri niye Luffy indirmek zorunda :d
Oda'nın fantezisi. :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık