Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aradan garanti çıkaracak.
İşlemesi gereken bir ton şey var.
Blackbeard, Elbaf, Im, Vegapunk, Kayıp Yüzyıl, Boş Taht, Gorosei, Dragon, Devrim, D. İradesi...
Bütün bunların yanında Mihawk çok değersiz. Zaten kendisinin babun sevgisini de gördük, bundan daha fazla bir şey pek beklememek lazım bence. :bilmem:

Aradan çıkaracak bir şekilde. Ama nasıl çıkardığı önemli asıl.
Zoro'nun şahsi olarak nihai hedefi olan adam değersiz mi? Başka şeylerle kıyaslamaya gerek yok. Oda'nın sayı kısıtlaması falan yok. Onları da çizer, bunu da.
Shanks'la ilişkileri nasıldı, önceki en iyi kılıç ustası kimdi ve Mihawk unvanı nasıl aldı, kim bu Mihawk? Bütün savaş lordlarını işliyor da, Mihawk'a gelince mi vakit olmuyor?
Crocodile hakkında MF sonrası beklentinin artması kadar normal bir şey var mı? Kendisi bile "Yaralarımı iyileştirdim" diyor WB ile tekrar karşılaştıktan sonra.

Mihawk hakkında ünvan dışında bir şey yok. Hani bir rakip gelse Zoro'nun karşısına veya seriye şöyle bayağı güçlü. Kılıç ustasiyim Mihawk'a meydan okumuştum ama kaybettim deyip bayağı güç gösterisi yapsa deriz ki "Mihawk güçlüymüş böyle bir adamı yenmiş." Fakat serinin geldiği noktada kılıç ustasi diyarı olan Wano bile dış dünyaya kapalı bir ülke. Bunun yanı sıra daha Mihawk'ın adı bile geçmedi ülkede. Nasıl pozitif olalım? :(
İşte işlenmiş, Luffy ile arc bossu olarak dövüşmüş bir karakter üzerinden bile belli sebeplerle beklentiye girebiliyorsun ama Zoro'nun hedefi olan ve serinin başlarından beri işlenmesi beklenen adam için beklentiye giremiyorsun. O yüzden; "biraz pozitif olmaya çalış," diyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık